Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szeretem a férjem. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a férjem. Van valaki még így?

Figyelt kérdés

Több mit 8 éve vagyunk együtt. Két gyerekünk van, kicsik.

Most vettünk házat, hitel, stb.

Nyilván hosszú távra terveztünk. Nem is arról van szó hogy elhagynám. Mostanában biztos nem. De le lehet élni így egy életet? Nagyanyáink sem váltak el, hanem ha összeházasodtak, úgy maradtak, meg szokták egymást.

De az évek alatt, leginkább ahogy jöttek a gyerekek, onnan kezdve vált világossá hogy mennyire életképtelen. Semmit sem akar, semmit sem csinál, a gyerekkel akkor játszik csak, ha kedve van, ha a gyerekek nem mennek oda hozzá, csak a telefonját nyomogatja egész nap.

Mindent én csinálok. Amit vettünk házat, felújítjuk, és mindent én találok ki, szervezek meg, munkásokat keresek. Én döntök el mindent.

Én vezetek csak, ő nem akar, nincs jogsija. Bevasarolok, főzök, gyerekek ügyeit intézem, hivatalos ügyeket intézem. Rá semmit nem lehet bízni mert elfelejti vagy elrontja.

Én sokat kedveskedtem neki, évforduló, mikulás, Valentin nap, mindig valami apróság, Csoki, meglepetés. Ő a 8 év alatt max nevnapomra és szülinapra vett valamit.

Az utóbbi szülinapomon semmit. Tavalyi szülinapra csak egy tortát kértem. Elmondtam milyet, honnan. Erre elfelejtette ezt is, előtte nap rohant az auchanba venni egy akármilyet. Idén szülinapra kérdezte mit kérek, mondom semmit, most vettünk házat.( nem akartam hogy drága ajándékot vegyen)

De egy csokit nem vett. Pedig elment aznap boltba is. Lett volna lehetősége. Ja és később közölte hogy gondolta hogy vesz nekem virágot, de ő utálja azt a virág árust... Hat köszi.

Szóval számtalan ilyen dolog, még sorolhatnam, nem tudok rá férfiként ranezni. Elvagyok vele, de nem szeretem már. Sőt néha utalatot is érzek és jobb ha nincs ott, mert akkor azt érzem, csak egy gonddal több...

De a gyerekek, a haz miatt nem hagynám el és nem is lennék mással. Egyedül pedig sokkal rosszabb lenne. Mert semmi segítségem nincs.

Másra nem vágyom, nem tudnám elképzelni hogy másik férfival legyek.

Hogy lesz így jövőben?


2022. szept. 8. 11:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%

Úristen..ezt olvasni is szörnyű volt. Már a felénèl kinyílt a bicska a zsebemben. De egy ilyennel minek maradtál együtt?

Az én szememben már a leírtak tizedétől sem lenne férfi.

Mondanàm, hogy szerető, de még másik férfira sem vagy vevő. Akkor mit akarsz???

2022. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

EZ a remek férfj már a gyerekek előtt is ilyen volt. Minek szültél neki?

Vagy két gyerek előtt még volt jogsija, főzött, bevásárolt, részt vett tevékenyen a napi dolgokban? Kétlem.

2022. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
#11: Mert a legtöbben a csodában bíznak. Hogy majd egyik napról a másikra, varázsütésre olyanná válik a férjük, amilyet álmaikban elképzeltek. Mert a legelején a rózsazín ködtől tényleg azt hitték, hogy olyan, aztán amikor kiderült, hogy mégsem, folyamatosan csak a "várakozás", meg az álmodozás maradt. "Egyszer biztos változni fog." És képesek onnantól 1-2-5-8-10-20 éveket várni a csodára várva. Ami nem fog eljönni. Akkorra meg már ott lesz N gyerek, közös lakás, meg az az elv, hogy ha már X évet elszúrtam, akkor hadd szúrjak el mégegyszer ennyit.
2022. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak az, hanem a félelem az ismeretlentől. Ami meg jogos valamilyen szintig.
2022. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a romboló miatt mentél hozzá, minimum 22/5,5 cm. Vagy az se?
2022. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%

#14: Igen, persze.

És attól a fajta ismeretelentől miért nem fél senki, ami egy ilyen helyzetben várja?

2022. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne egyedül rosszabb? Írod, mert semmi segítséged nincs.Dehát így sincs, csak pesztrálsz pluszban még egy felnőtt embert!
2022. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
29%
Szanalom a kérdező neki teljesen jó így le is írta nem kell más ffi sok boldogságot....
2022. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Mo.-n a szupcsi kapcsikban élő emberek (akár férfiről-, akár nőről van szó) kb. 70-80%-a ilyen, "csak elvagyunk egymás mellett" életet élnek. Úgyhogy nyugi.
2022. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

#17: Na, pont ez az.

Az ismeretlentől, a támasz hiányától csak addig fél a többség, ameddig az a lehetséges megoldás kapcsán merül fel.

Az, hogy egy működésképtelen kapcsolatban ugyanúgy nem lesz semmi segítsége, az már nem számít.

2022. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!