Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szeretem a férjem. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a férjem. Van valaki még így?

Figyelt kérdés

Több mit 8 éve vagyunk együtt. Két gyerekünk van, kicsik.

Most vettünk házat, hitel, stb.

Nyilván hosszú távra terveztünk. Nem is arról van szó hogy elhagynám. Mostanában biztos nem. De le lehet élni így egy életet? Nagyanyáink sem váltak el, hanem ha összeházasodtak, úgy maradtak, meg szokták egymást.

De az évek alatt, leginkább ahogy jöttek a gyerekek, onnan kezdve vált világossá hogy mennyire életképtelen. Semmit sem akar, semmit sem csinál, a gyerekkel akkor játszik csak, ha kedve van, ha a gyerekek nem mennek oda hozzá, csak a telefonját nyomogatja egész nap.

Mindent én csinálok. Amit vettünk házat, felújítjuk, és mindent én találok ki, szervezek meg, munkásokat keresek. Én döntök el mindent.

Én vezetek csak, ő nem akar, nincs jogsija. Bevasarolok, főzök, gyerekek ügyeit intézem, hivatalos ügyeket intézem. Rá semmit nem lehet bízni mert elfelejti vagy elrontja.

Én sokat kedveskedtem neki, évforduló, mikulás, Valentin nap, mindig valami apróság, Csoki, meglepetés. Ő a 8 év alatt max nevnapomra és szülinapra vett valamit.

Az utóbbi szülinapomon semmit. Tavalyi szülinapra csak egy tortát kértem. Elmondtam milyet, honnan. Erre elfelejtette ezt is, előtte nap rohant az auchanba venni egy akármilyet. Idén szülinapra kérdezte mit kérek, mondom semmit, most vettünk házat.( nem akartam hogy drága ajándékot vegyen)

De egy csokit nem vett. Pedig elment aznap boltba is. Lett volna lehetősége. Ja és később közölte hogy gondolta hogy vesz nekem virágot, de ő utálja azt a virág árust... Hat köszi.

Szóval számtalan ilyen dolog, még sorolhatnam, nem tudok rá férfiként ranezni. Elvagyok vele, de nem szeretem már. Sőt néha utalatot is érzek és jobb ha nincs ott, mert akkor azt érzem, csak egy gonddal több...

De a gyerekek, a haz miatt nem hagynám el és nem is lennék mással. Egyedül pedig sokkal rosszabb lenne. Mert semmi segítségem nincs.

Másra nem vágyom, nem tudnám elképzelni hogy másik férfival legyek.

Hogy lesz így jövőben?


2022. szept. 8. 11:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy lesz, hogy megszoksz vagy megszöksz.


Legalapvetobb baj, hogy nem tekintesz a ferjedre ferfikent, ő meg láthatóan nem is töri magát.

Így meg nem lehet huzamosabb ideig együtt lenni.

2022. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a gyerekek előtt is ilyen volt, akkor minek szültél neki? Változni nem fog. Én inkább nem vállalok gyereket, ha nem találok megfelelő partnert. Vagy bevállalom egy spermadonortól, de kéne a francnak egy kolonc a nyakába, mert a férjed az.


Ha válni nem akarsz, akkor erre csak azt lehet mondani, hogy edd meg, amit főztél...

2022. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég igénytelen vagy így magaddal szemben. Siránkozol, hogy mindenben milyen sz*r, de neked mégis ez kell, jobbat (mással) el se tudsz képzelni. Hát akkor jó egészséget kívánok hozzá.
2022. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

"Másra nem vágyom, nem tudnám elképzelni hogy másik férfival legyek." --> miről beszélünk akkor? 😀


Amúgy ezzel kicsit elkéstél...


2 gyerek és kicsik is...és új ház + hitel...pfffff


előtte nem esett le?? Kétlem. Vagy a hülye módon vártál, hátha lesz változás, talán szüljünk gyereket...ezazzzz a gyerek után facca lesz...hát nem lett az.-

2022. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%

" Nagyanyáink sem váltak el, hanem ha összeházasodtak, úgy maradtak, meg szokták egymást."

És milyen csodálatos életük is volt sokuknak! Reggel irány a konyha, mert elveri az ura, ha nincs pontban délben kaja. Aztán meg menjen mosni meg takarítani, mert szintén elveri, ha nem aptyolattiszta minden. Este pedig ha fáradt, ha nem, tegye csak szét a lábát, mert neki az a kötelessége. Meg persze ha úgy van, szüljön annyit, amennyi a lyukon kifér, nevelje is fel, de úgy, hogy ne zavarja a férfit, aki este hazatér az ivóból.

Igen, "lehet" így is élni. De élet az, amikor évtizedeket lehúzol olyasvalaki mellett, akit nem szeretsz? És nem csak élsz mellette, hanem úgy viselkedsz, mint ahogy a szerelmesek szoktak. Érdemes??

2022. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hozzátenném: ők nem szabad akaratukból választották azt az életet. Hanem mert nem volt választási lehetőségük.
2022. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem szereted a férjed vs. nem tudnám elképzelni hogy másik férfival legyek ??


Nem is értem minek írtad ki a kérdést?? :D

2022. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagyon érdekel, ha emiatt lepontoznak, de én leírom a véleményem.


Nézd, nem tudom mennyi a hitel és milyen hosszú időre szól. Minden esetre azt tanácsolom, amint teheted, dolgozz és gyújts egy csomó pénzt. Valami másik számlára, amiről nem is kell tudnia. Gyűjtögess, kuporgass és valahogy viseld el. Aztán ha eleget tettél félre, van biztos munkahelyed és a félretett pénz egy részéből tellik lakhatásra, hagyd ott. Adjátok el a házat, vagy vásárolja ki a részedet.

Lakhatásra még ideiglenesen szülők, rokonok megfelelőek, ha tudnak és akarnak segíteni.

Ez az anyagi része, ahogy szerintem meg lehetne oldani.


Az érzelmi része pedig... Nos, arra jó orvosság nincsen. Nagyanyáinkat úgy nevelték, hogy jóvan' az úgy. Asszony vagy, van egy urad. Kész. Mi már egészen más szellemiségben nőttünk fel - több lehetőségünk is van. Élni is kell vele.

Ha már csak elviselni akarod, akkor külön alvás, külön programok, sűrű eljárkálás, avagy egy saját szoba kialakítása. Légy többet a gyerekekkel és tervezd a jövőtöket.


És a lényeg: nézd, a leírás alapján te egy erős, magabiztos, független nő vagy. Biztosan érzed, mit bírsz. Okos vagy, értelmes. Ezért úgy gondolod, anyagilag így a könnyebb. De azt te is belátod, így, ezzel a szerencsétlennel csak több bajod van, mintha egyedül lennél.

Ha még most nem is állsz rá készen, később úgyis szembesülsz vele, hogy el kell válnotok. Ez hosszútávon se neki, se neked, sem pedig a gyerekeknek nem tesz jót.

2022. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy nem tudsz rá férfiként tekinteni. Neked 3 gyereked van. Csak a 2 kicsi legalább szeret és figyel rád.


De le lehet élni így egy életet? Nagyanyáink sem váltak el, hanem ha összeházasodtak, úgy maradtak, meg szokták egymást.

Mert nem volt más választásuk.

2022. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem lehet ilyenkor érteni, hogy hát régen is ilyen volt? Vagy csak a sok közös tervbe voltál szerelmes és most, hogy mind kipipálva és maradt csak az ember...? Vagy régen mit csináltatok, ami tetszett benne? Ha volt ilyen, akkor oda kellene most is visszatalálni. Akár párterápiával.
2022. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!