Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a ferjem de sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a ferjem de sokszor egy apro kis mozdulattal is ki tud hozni a sodrombol. Par alkalommal elofordul havonta. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés

Pl tegnap foztem es a pulton hagytam egy szurot mert hasznalni akartam, mire vissza mentem a konyhaba (kb 3-5 perc) addigra o elmosta es elrakta. Erre en tokre bepipultam es elkezdtem vele kiabalni (pedig semmi rosszat nem csinalt).


Lehet hogy csak rossz napom volt? (elso napom volt meloban 10 nap szabi utan)

Ha esetleg elofordul hogy kiborulok es kiabalok vele vagy bunkozom utana rosszul erzem magam hogy megbantottam es bocsanatot kerek. Mindig azt mondja hogy semmi baj de akkor sem erzem jobban magam.

Azt tudni kell hogy ketonk kozul o a nyugodtam termeszetu.


Valaki valami tanacs,megfigyeles?



2019. júl. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy tanács: kevésbé legyél hisztis p.csa.
2019. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
tanácsot nem tudok adni de én is ezt csinálom mondjuk az én párom nem mosna el semmit sem vagy mozditana maga után en pl ezert pampogok folyton
2019. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg bármennyire is próbálod bizonygatni ezt magadnak de igazából mégsem szereted a férjed. Nekem csak akkor volt ilyen amikor már nem szerettem a páromat és a szakítást fontolgattam. Amikor ilyen kis baromságokon kiborulsz az már nem egy jó párkapcsolatról árulkodik és az érzelmi része valószínűleg régen nem az igazi már.
2019. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Hisztis pcsa vagy, ez a szomorú igazság.
2019. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az, hogy nem szereted már- csak a megszokás van.
2019. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt hisztiznél, bunkóznál, képzeld el fordítva. Neked, hogy esne? Főleg úgy, hogy nem adsz rá okot.

Már nem szereted annyira. Vagy váltani fogsz, vagy egy kis idő és megnyugszol.

2019. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Kívánom, hogy ettől nagyobb baj sose legyen a házasságotokban!
2019. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!