Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire vegyem ezt a beszólás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem ezt a beszólást komolyan?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. 3. Fiúnkat várjuk. Tegnapelőtt veszekedtünk, kisfiúnk beteg volt lázas és nem volt itthon semmi amivel levihettem volna a lázát. Kicsit ideges lettem, éjszaka volt. És mondtam férjemnek h menjen el gyógysuertárba,de ő nem akart. Aztán persze felemeltük mindketten a hangunkat én meg bántó megjegyzést mondtam h amikor neki volt fájdalma ő is bevett gyógyszert rá miért hagyjuk h a fiúnk szenvedjen. Ő meg erre azt mondta h "na menjek a picsába". Én azóta csak sírok. Annyira fáj amit mondott. Sosem beszélt még így velem. Magamat is okolom hogy hol rontottam el hogy így beszéljen velem de közben én sosem mondtam még azt sem rá h hülye vagy, vagy vmi. Hozzátartozik h elköltöztünk házba, úgy érzem h kevésbé bírja az itteni terheket plusz még terhes is vagyok, bármikor szülhetek, amit tudok megteszek, mosok takarítok de boltba már nem tudok elmenni. Ez mind rá hárul. Borzasztoan felek h elharapodzik a dolog és innentől kezdve ha összeveszünk így fog beszélni velem?!
2022. aug. 16. 13:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
8%
Nem szeret titeket.
2022. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

"Akik azt mondják h csók miatt vállaltuk, nem amiatt..."


kérdező, nem a CSÓK miatt, tudjuk, hanem a CSOK miatt vállaltátok, nem ugyanaz a kettő!

2022. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Kedves 27-es erről leirtam imént amit gondolok már nem beteg de a lelkem fáj
2022. aug. 16. 14:17
 34/46 A kérdező kommentje:
Kedves 32, nem a CsOK miatt vallaltuk. Amikor megismerkedtünk mind2-en 3 kisbabát szerettünk volna mert neki és nekem is csak 1 testvérünk van, és mi nagyobb családot szeretnénk
2022. aug. 16. 14:19
 35/46 anonim ***** válasza:
69%

Van gyerekem, 39.7-nél is az orvos tanácsára kibirtam hogy nemadok neki lázcsillapitot és milyen jól tettem!

Kérdező, a hormonjaid dolgoznak, ingerülz volt, te meg túl érzékeny, ennyi. Én ezt nem spiláznám túl.

2022. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
40%

Na !

Egy újabb ba*atlan, rinyapina.

Aki a luxus és kényelemben már unatkozik annyira jó dolga van.

2022. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
43%

Te vagy az Hiszti Kriszti ? A luxusba nincs jobb dolgod ?

Ahelyett, hogy itt sírsz inkább gyere be az étterembe ! Nincs ember aki kivigye a kis szar adag kaját, amit kur va drágán adunk el a köcsög sznoboknak. Majd otthon megbeszéljük !


P. Máté voltam a férjed.

2022. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
68%
OFF: Mert ha feljebb megy a láz, akkor mi van? Ugye tudjátok, hogy semmi? A láz nem veszélyes max. 41-42 fok körül/felett. De ilyen magasra nem fog felmenni ilyen-olyan légúti/influenza/mandulagyulladás/hányás-hasmenés típusú fertőzések miatt. Esetleg súlyos malária, hőguta, agyhártyagyulladás és hasonlók okozhatnak 41+ lázat. De az esetek túlnyomó többségében nem ez a helyzet. Semmi nincs akkor, ha 40,5 mondjuk a láza, nem károsodnak a szervei, és attól, hogy magas, nem lesz nagyobb eséllyel lázgörcse sem, nem ettúl függ. Nem muszáj csillapítani, csak ha nagyon rosszul érzi magát. Ha alszik, akkor jobban teszi az ember, ha békén hagyja a gyereket. Ha a csillapítás mellett dönt, de nem viszi le a gyógyszer, akkor sincs semmi, nem kell pánikszerűen hűtőfürdőzve virrasztani. Nem fog a végtelenségig emelkedni, mert ezt nem a betegség csinálja, hanem maga az immunrendszer, ami alapesetben nem h.ülye.
2022. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
89%

Kimerülten, aggódva túlreagáltátok mind a ketten. Kérjetek egymástól bocsánatot (te azért, hogy nem bíztál benne jobban, ő azért, amiért csúnyán beszélt veled), aztán pedig engedjétek el. Szeretitek ti egymást, a gyerekeiteket is, ez sajnos így jött ki, nem ment a frusztráció levezetése. A leírásod alapján rendes, jól szituált férjed van, 13 év alatt nem mondott neked semmi csúnyát, nem hiszem, hogy így tervezne veled beszélni a jövőben.

Esetleg beszéljétek meg, hogy a jövőben hogyan kezelitek majd a szituációkat, amikor már ez jönne a nyelvetek hegyére, mert a 3 gyerek mellett biztos előfordul majd még hasonló idegállapot.

De azért ennyitől nem dől össze a világ, nem ez a vég kezdete. :) Beszéljétek meg és szeressétek egymást.

2022. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
14%
Na ennél a kérdésnél elolvasva a válaszokat jöttem rá végleg, hogy ez az oldal totálisan torz gondolatvilágú emberekkel van tele. Köszönöm!
2022. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!