Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire vegyem ezt a beszólás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem ezt a beszólást komolyan?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. 3. Fiúnkat várjuk. Tegnapelőtt veszekedtünk, kisfiúnk beteg volt lázas és nem volt itthon semmi amivel levihettem volna a lázát. Kicsit ideges lettem, éjszaka volt. És mondtam férjemnek h menjen el gyógysuertárba,de ő nem akart. Aztán persze felemeltük mindketten a hangunkat én meg bántó megjegyzést mondtam h amikor neki volt fájdalma ő is bevett gyógyszert rá miért hagyjuk h a fiúnk szenvedjen. Ő meg erre azt mondta h "na menjek a picsába". Én azóta csak sírok. Annyira fáj amit mondott. Sosem beszélt még így velem. Magamat is okolom hogy hol rontottam el hogy így beszéljen velem de közben én sosem mondtam még azt sem rá h hülye vagy, vagy vmi. Hozzátartozik h elköltöztünk házba, úgy érzem h kevésbé bírja az itteni terheket plusz még terhes is vagyok, bármikor szülhetek, amit tudok megteszek, mosok takarítok de boltba már nem tudok elmenni. Ez mind rá hárul. Borzasztoan felek h elharapodzik a dolog és innentől kezdve ha összeveszünk így fog beszélni velem?!
2022. aug. 16. 13:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
18%
Persze, világos, hogy életed szerelme, de mégis nagyobb súlya van, hogy a gyermeke (aki mégis fontosabb) számára nem hoz gyógyszert, minthogy nem szépen szól neked. Emberből van, megesik. De hogy nem akar lemenni, az gáz, hogy megesik.
2022. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem mentél el akkor te?
2022. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Kedves 19 nem tudom mire gondolsz hiszti alatt. Megkertem h menjen el. Nem ment ezért próbáltam érvelni h ő is enyhíti a fájdalmat ha fáj vmije. Ő ezt zokon vette ezért beszolt. Annyit mondott h ő akkor szokott bevenni gyogyszert ha szezonban a feje, kisfiunk pedig aludt, nem ébredt fel a lábra, emiatt szerinte nem szenvedett ami lehetséges de aggodtam
2022. aug. 16. 13:57
 24/46 A kérdező kommentje:
Kedves 22es olvass el minden kommentet és megtudod.
2022. aug. 16. 13:58
 25/46 anonim ***** válasza:
76%
Valószìnű ő úgy volt vele le fog menni a láz, de ha nagyon felment volna szerintem elmegy. De akkor még nem volt anynira fennt hogy adjatok neki. Mondta is hogy reggel elmegy alapból. Szerintem úgy volt vele túlparázod , és van benne valami lassuk be. Faradtak vagytok mindketten, lehet a munkahelyén is vannal problémák..
2022. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
31%
23, magyarul túltoltad, a gyerek észre se vette. Az apák sem hulyék , neha lehetne rájuk hallgatni
2022. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Kedves 21-es. Én nem teljesen így gondolom. Eddig nem történt ilyen a kapcsolatunk alatt. Az én szememben ennek komoly súlya van h így beszélt velem. Gyerekek sokszor voltak betegek és még lesznek is. Én mindig megleszek értük mindent. Férjemmel való veszekedés azonban kihalt a lelkiállapotomra ami a házasságunk és mindennapjaimra. A kisfiam azóta meg meggyógyult kutya baja viszont a férjemmel azota sem rendeztük ezt én pedig csak sírok mert nagyon fáj. Nálunk tényleg nem volt még ilyenre példa. Tudom h sokaknál előfordul de nálunk nem.
2022. aug. 16. 14:05
 28/46 A kérdező kommentje:
23-as kérdés h ettől még oka volt így beszélnie velem. Ennél volt komolyabb veszekedésünk, még sem mondott ilyet soha
2022. aug. 16. 14:09
 29/46 anonim ***** válasza:
18%
Megváltoztatni nem tudsz senkit akit nem akar megváltozni. Elmondod az igényed, vagy figyelembe veszi vagy nem.
2022. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
67%

27

Igen, mindenki számára egyértelmű, hogy a gyerek beteg, mégis magad miatt csinálod a fesztivált.

Tudjuk, hogy terhes vagy, meg hogy nem szép ilyet mondani, de miért tolod ennyire túl? Egész nap sírsz, mert azt mondta, menj a p.csába?

Nálunk se normális az ilyen beszéd, de nagyon túlzol.

2022. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!