Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a férjetek/párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a férjetek/párotok legbunkóbb vagy legsértőbb megyjezése/ beszólása amit mondott nektek?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak vitàk és néha veszekedések is.

Volt-e ilyen beszólása és ha igen akkor mi?!



2015. máj. 14. 08:42
1 2 3
 1/22 Andizsuzsi ***** válasza:
38%
nem volt
2015. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Akárhogy erőltetem az agyam, egy alkalom sem jut eszembe, amikor ő bunkó vagy durva lett volna velem (kicsit több, mint 5 éve vagyunk együtt). Rendkívül higgadt és nyugodt ember, meg konfliktuskerülő is, így ha én valamiért mérges vagyok, azonnal a megoldásra törekszik, de nem ad teret az értelmetlen veszekedésnek.

Ez néha fárasztó, de alapvetően örülök neki, hogy ilyen. Gyerekkoromban a szüleim folyton ölték egymást, így jól tudom, hogy minden sértés és vagdalkozás mérgezi a kapcsolatot, és egy idő után nem lehet helyre hozni.

2015. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"Dögölj meg"


Egyszer egy dugóba szorultunk, feszültek voltunk mindketten és jól összevesztünk a semmin. :)

Alapvetően ritka, hogy bunkó legyen, azért is maradt meg ez.

2015. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exemnek volt egy olyan beszólása, mely tüskeként maradt bennem:

"számomra csak az a férfi, aki nettó 500-at hazavisz"


Nem is vagyunk már együtt :D

2015. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12 éve voltunk együtt(pont egy éve),mikor lek**vàzott,ràadàsul hozzàtette,hogy mindig is tudta hogy az vagyok,csak túl gátlásos vagyok,és ezért maradtam "normàlis",Előtte,és azóta is mintaférjként viselkedett/viselkedik,de ezt nem fogom elfelejteni,és az sem érdekel,hogy ittasak voltunk,épp az egyik baràtunk születésnapjàt ünnepeltük.
2015. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Felszedtem picit egy időben, mert a bokám törtem, és lőttek a sportnak egy időre.

Mikor dumáltunk, mindig az volt persze, hogy nem zavarja, nem tehetek róla, sokáig voltam bokarögzítőben, gipszben, stb, és sokat kellett pihentetnem is, ami persze abból állt, hogy ülök/fekszek. Utáltam, de nem tudtam, ő is mennyire utálja, míg egy társaságban egyszer valahogy szóba jöttek azok a súlyosan elhízott emberek, akiknek ki kell bontani a ház falát, hogy kihozzák őket. Mire a párom az orra alatt: "lassan mi is afelé tartunk...". Nem is vette észre, hogy mindenki megrökönyödött a szavain, de leginkább én. Tény, hogy a mozgásszegény életmód miatt felszedtem, de hogy így gondolkodjon... elvégre is nem tehettem róla. Mikor az idő eljött, visszatértem a sporthoz és leadtam a feleslegem, de a tüske megmaradt, ő meg szerintem nem is emlékszik már rá.

2015. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom kiírni, mert a szűrő nem engedi :D

idióta és b*lf*s*

2015. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
3hónapos volt a kisebbik fiam, én 162cm/58 kg voltam,apuka beszólt,hogy minek akarok magamnak új ruhát venni,úgyis dagadt disznó vagyok, nem fog rámenni a nadrág a nagy belemre...
2015. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"r_ibanc vagy"

Nem volt nagy veszekedés, de ő ilyen hirtelen természetű és kicsúszott neki.

Persze utána mondta, hogy ugye nem hittem el, hogy ő ezt komolyan gondolja. Nem bántott meg vele, mert nem vettem magamra, meg tudtam, hogy csak mérgében mondja. És utána bocsánatot kért.

2015. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóan ráncos a hasam (szülés után - nem voltam kövér csak a hasam deformálódott, ráncos lett).

Ez volt a legenyhébb, mindig azt mondta, azt tartotta mérvadónak amit a szektás anyja mondott.

2015. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!