Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a férjetek/párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a férjetek/párotok legbunkóbb vagy legsértőbb megyjezése/ beszólása amit mondott nektek?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak vitàk és néha veszekedések is.

Volt-e ilyen beszólása és ha igen akkor mi?!



2015. máj. 14. 08:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szakítottunk komolyan, akkor megijedt nagyon és olyan dolgokat vágott a fejemhez amit nem gondolt komolyan csak bepánikolt. Nem akarom leírni mert trágár, de nem is a trágár része esett rosszul, hanem hogy a legnagyobb félelmemmel támadott és ez volt a legaljasabb.

Megbocsájtottam rég,de elfelejteni nem fogom hiába volt már 3 éve.

Azóta se volt ilyen és nem is lesz,gyerek volt még és forrófejű akkor nagyon, most már érettebben viselkedünk vitáknál,holnapután a férjem lesz :)

2015. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretlek Évám". Ezt egy pásztorórán mondta. Zsuzsa vagyok. Ő pedig a volt férjem.
2015. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11-es, gratulálok :) aranyos volt a végén ez, hogy holnapután a férjed lesz :)
2015. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Nincs párom.

De az exeimtől begyűjtöttem jópár megjegyzést, amiket nem részleteznék,elfelejteni nem fogom őket sajnos.

2015. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Undorító vagy"

Nem tudom is emlékszem már, hogy mire mondta, de nem külsőre értette, csak valami miatt összevesztünk.

Később már higgadt állapotban megmondtam neki, hogy azért ez elég sértő volt, de aztán bocsánatot kért, hogy nem akart ilyen erős lenni... Én már nem haragszom rá, de még mindig emlékszem, ahogy mondja.

2015. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Már házasok voltunk, túl két baba elvesztésén (ikrek, túl hamar érkeztek, meghaltak) ráadásul apukája "kidobott" a saját házunkból (miénk a tulajdon, övé a haszonélvezet) és újra várandós voltam, már a 38. hétben jártunk, mikor valamin nagyon összekaptunk (utólag semmiség), de akkor azt mondta, hogy "Mennyivel könnyebb a barátaimnak, akik még nem házasodtak meg". Engem ezzel nagyon megbántott, pláne, hogy mindenórás voltam, de sikerült megbeszélnünk, és bocsánatot is kért.
2015. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a babánk, hullafáradtak voltunk amikor közölte: "Annyira megváltoztál a terhesség és a szülés óta. Már nem az a nő vagy akit megismertem és akibe beleszerettem. Nem szeretlek, csak segítek felnevelni a gyereket."
2015. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17-es na ez tényleg nagyon durva. :(

Nálunk nemrég történt a legbántóbb. A negyedik gyerekét szoptatom, valamin összekaptunk és le dagadt disznózott. Pedig tudja hogy mindig lefogyok, az első 3 lurkó után is kamaszlány súlyomra fogytam vissza.Most már tagadja, azt mondja nem is mondott ilyet.

2015. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem az első párom mondta kb. az ötödik évünkben lehettünk : Úgysem foglak addig elvenni, amíg mást ki nem próbáltam.

Mivel mindkettőnknek a másik volt az első, csak neki ez problémát jelentett. Fiatalok voltunk, nagyon haragudtam rá, összesen vele 6 évig voltam, és esze ágába sem volt elvenni. Évekkel később sem tudtunk elszakadni egymástól 3 év után újra összegabalyodtunk, de neki nem kellett csak a szex, aztán megismertem a férjemet, és akkor döbbent rá, hogy mégis kellenék neki. A mai napig néha beszélünk, és mindig rájövünk, hogy mégiscsak jobb külön, de barátok maradtunk :) szakítás óta eltelt már 10 év.

2015. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6%

16, hogy jön ide a baba elvesztés? Nem értem!

Rengeteg bántást kaptam, pedig jó voltan:) A legrosszabbat egyik exemtől ksptam, aki azért tömte meg a hájas exét mert annak nagy a tőgye....:D -.-

2015. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!