Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolnátok ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ilyen esetben? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Férjed fel évre rá mondja el neked hogy fél évvel ezelőtt az előző ex barátnője felkereste őt, nem akarta elmondani akkor neked mert hogy terhes voltál és félt felzaklatott volna, írta neki a lány hogy felhívhatja e e a férjedet, felhívta, beszéltek telefonon bocsánatot kért tőle a lány hogy megcsalta ami 6 évvel ezelőtt volt....aztán nem beszéltek ...a férjed kitorolt mindent a telfonjából.. aztán kerdore vonod a lányt hogy hogy is volt ez és ő leírja neked azt hogy tényleg ő kereste fel a férjed hogy bocsánatot kérjen de semmi más nem volt.


-biztosan nem volt más mert külföldön lakunk, de furán jött le.


2022. aug. 9. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Te beteg vagy kérdező.

A lány hívta fel. Minek kellett neked felhívnod és kérdőre vonnod?

A férjed semmit nem csinált.

Fogjuk arra, hogy túltengnek a hormonjaid a terhesség alatt, és nem pedig totál idióta vagy.

2022. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne beszélhetnének 6 év után, amikor már mindenki jó eséllyel továbblépett es nincs mit felkavarni? Biztos igy volt jobb a lelkének hogy ő talán most zárta le végleg. Ezzel semmi baj nincs.

A reakciódból viszont en is megértem hogy miért nem merte elmondani. Simán ott hagytad volna terhesen, vagy ugy felpörögsz hogy elvetélsz...

2022. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%

Nézd, amíg a párod száma nem titkosított, az hívja fel, aki akarja. Ugye megengeded idegen embereknek, hogy használják a telefonjukat? Hihetetlen ez az irányítás mánia.

Igen, lehet ez normális dolog, talán nyomta a lelkét, és most jobb neki, hogy megkönnyebbült.

Micsoda hisztérika vagy.

2022. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Nézd a másik oldalát is. Ha szakítasz, annak is van előnye. A párod megszabadul egy hisztis nőtől.
2022. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ilyen semmiségből szakíás lenne, akkor világszerte pártucat kapcsolat működne. :D
2022. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Isten mentse meg a férfiakat az ilyen nőktől mint a kérdező
2022. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anno az én férjem exe is eljátszotta. Mi már akkor majdnem egy éve együtt voltunk, sőt együtt éltünk. Nem vertük nagy dobra a közösségi médiában sem. Azonban majdnem egy évvel később töltöttem fel közös képet ami egy esküvőn készült rólunk. Az ex kiköltözött külföldre és felcsinálta az a fszi, akivel anno hosszú ideig a férjemet csalta. Na, az exnő szülés és a közös fotó megosztása után előkerült, mint derült égből villámcsapás és a férjemnek kezdett könyörögni, hogy bocsásson meg neki, segítsen neki hazaszökni külföldről meg hogy a fszi kényszerítette, hogy szülje meg a gyereket stb. Na, a férjem elhajtotta a halál fszára, hogy ő túllépett rajta és a számát felejtse el. Ez 3 éve történt, én tavaly tudtam meg. Ha a férjem anno ezt elmondja, lehet, hogy kiosztom a csajt, de 2-3 év után elgondolkodva nem csak most, de anno is tök felesleges lett volna írkálni neki. Csak egy telefonhívás volt, aminek nem lett folytatása, mert azóta sem beszélnek egymással. Szerintem is felesleges többet belelátni.
2022. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És nem furcsa az hogy kitörlik letiltják egymást a neten majd újra vissza veszik? Ez már vagy 2x 3x megtortent
2022. aug. 11. 05:10
 19/19 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, hogy a férjem egyáltalán tiltotta e az exnőt, de elmondása alapján nem beszélnek egymással. Engem effektív nem is az zavar, hogy az egyik exnővel társalog, hanem hogy azzal a bizonyossal. Aki nagyon kavarta a szrt, amikor a férjemmel megismerkedtünk. Miután tudomására jutott, hogy én létezem, nagyon durván elkezdett teperni. Aztán a férjem nem tudta, hogy most dobjon el 10 évet vagy ne. Én akkor otthagytam, mert nem akartam ebben a játszmában résztvenni. Utána bszta ki a csajt végleg és döntött mellettem. A nő a mai napig visszajönne a férjemhez, ha ő akarná. Na nekem csak ez a bajom. Ha a többi exével beszélget azt kb leszrom. Ha te is így érzel az exnővel kapcsolatban, akkor viszont baj van. De már önmagában az is rosszat sejtet, hogy tudod hogy tiltogatják le meg oldják fel egymást. Tehát a párod telefonjába, facebookjába bejárásod van. Én is meg tudnám nézni, de a bizalom megvan köztünk. Érdemes lenne ezt átbeszélni. Anno nekem is erre volt szükségem, így derült ki, hogy a nő megkereste. Aztán lezártam magamban amikor őszintén elmondta, hogy egykor nagyon szerette, de az a múlt, én pedig jelen és a jövő vagyok. Azóta nem is kattogok ezen.
2022. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!