Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolnátok ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ilyen esetben? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Férjed fel évre rá mondja el neked hogy fél évvel ezelőtt az előző ex barátnője felkereste őt, nem akarta elmondani akkor neked mert hogy terhes voltál és félt felzaklatott volna, írta neki a lány hogy felhívhatja e e a férjedet, felhívta, beszéltek telefonon bocsánatot kért tőle a lány hogy megcsalta ami 6 évvel ezelőtt volt....aztán nem beszéltek ...a férjed kitorolt mindent a telfonjából.. aztán kerdore vonod a lányt hogy hogy is volt ez és ő leírja neked azt hogy tényleg ő kereste fel a férjed hogy bocsánatot kérjen de semmi más nem volt.


-biztosan nem volt más mert külföldön lakunk, de furán jött le.


2022. aug. 9. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdőre sem vonnám a lányt.

Nem tetszene, hogy most akar magyarázkodni, mikor már az én párom, de attól, hogy az, még írhat neki bárki, ezt nem a barátnő szabályozza szerencsére.

Az sem tetszene, ha a párom eltitkolná. Hogy törli, vagy sem, engem nem érint, nem nézegetjük egymás telefonját, de örülnék, ha tartana annyira intelligensnek, hogy tudom kezelni. A terhesség nem ok a titkolózásra, amennyiben tényleg csak ennyi történt.

2022. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a reakciód alapján, hogy szakításra gondolsz, egyértelmű, hogy veled miért nem volt őszinte a párod.
2022. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem volt csak dugtak
2022. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem azért, mert terhes voltál, hanem azért nem mondta el neked mindezt annak idején, mert mint most is bizonyítod, veled nem lehet őszinte az ember. Most is képes voltál fölkeresni a férjed exét, és kipuhatolni, hogy tényleg nem volt-e többről szó, és látszólag tényleg keményen túráztatod magad rajta, mert a kérdésedben a szakítást emlegeted. Észbe kéne kapni, talán ha nem reagálnál le egy teljesen hétköznapi, semmit mondó eseményt úgy, mintha a világ dőlne össze tőle, akkor őszinte merne lenni veled a párod, addig viszont ne csodálkozz, ha ilyen dolgokat (se) mer veled megosztani.
2022. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék, túl gondolod a dolgod.....
2022. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Dolgot, bocsi
2022. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6 év után keresi föl miközben már nekünk is van férje?.....
2022. aug. 9. 10:59
 8/19 A kérdező kommentje:
Neki is van**
2022. aug. 9. 10:59
 9/19 A kérdező kommentje:
És sunyiba beszelnek telefonon a hátam mögött? Ez olyan hétköznapi normális dolog?
2022. aug. 9. 11:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Húú de túl tudod pörögni.. Jobb a lelkednek, hogy ezen görcsölsz? Mért nem tudod elengedni? Csak egyetlen ártalmatlan telefonhívás volt, ne láss bele többet.
2022. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!