Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyiknek van jobb élete az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek van jobb élete az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

- asszony otthon mindent megcsinál, nem dolgozik, gyerekeket nevel, teljesen mértékben kiszolgálja férjét a tányért is elé rakja+elteszi


férfi dolgozik, otthon nem csinál semmi csak a kerti munkát


2022. júl. 22. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
#20: Természetesen és szoktam is. Általában nem akarja elhinni, hogy a válaszaitokat tényleg nők írják.
2022. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%
Dolgozni napi 8 órát az esetek nagy részében nem nagy kunszt. Ha nem kell otthon semmit csinálnod, akkor kb olyan mint gimisnek lenni. A házi munka viszont sosem ér véget, folyton az agyadban kell lennie hogy mi mindent kell elintezni, aztán még fizetést sem kapsz érte. Ha a gyerek még nagyon kicsi, akkor aludni sem tudsz.
2022. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

A munkaidő véget ér.

A háztartás és a gyereknevelés nem ér véget. Pedig komoly és fárasztó munka az is.


A férfi felnőttek között van munkaidőben.

Az anyuka max. a játszótéren vált pár szót másik felnőttel 2 "anyuuuu" visítás között.


A férfi teljesen elszeparálja magát a családjától, aztán később csodálkozik, miért nincs semmi kapcsolata a gyerekeivel.

2022. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Átmenetileg lehet a nőnek, mert azért egy háztartás tényleg nem felel meg egy nyolc órás munkaidőnek. A gyerekek meg legkésőbb 3 évesen oviba mennek, onnantól tényleg simán fennáll, hogy nagyrészt a nő csak vakarja otthon. (Addig viszont babával otthon lenni nagyon kemény.)

Viszont szar lehet így élni. Teljesen kiszolgáltatott a másiknak és a véletlennek. Ha a férje elhagyja, vagy csak meghal, akkor leshet. Szóval nem mondanám rá, hogy ez egy jó helyzet.

2022. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Nekem sem a házimunkával, sem az otthon léttel nem lenne bajom, soha életemben nem unatkoztam otthon, de még egy vonat út alatt sem, elfoglalom magam simán.

De nincs az az isten, hogy gyereket vállaljak és annak minden nyűgjét a nyakamba vegyem. Abszolut nem nekem való. A férjem is így van vele, ebben egyetértünk teljesen.

Inkább eljárok dolgozni, amit még szeretek is mert könyvek között vagyok ( csak a sok ember ne lenne), és nem csak úgy eltartatom magam, nem szeretek élősködni máson, de gyereket soha! Se időm, se kedvem, se energiám, se türelmem nincs hozzájuk, nem vágyom rá, és pénz nincs rá. Főleg nem ilyen kaja meg rezsiárak mellett. És ki tudja mi jön még. 36/N

2022. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!