Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyiknek van jobb élete az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek van jobb élete az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

- asszony otthon mindent megcsinál, nem dolgozik, gyerekeket nevel, teljesen mértékben kiszolgálja férjét a tányért is elé rakja+elteszi


férfi dolgozik, otthon nem csinál semmi csak a kerti munkát


2022. júl. 22. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

#6: Nagyon szép, ahogy minden logikát mellőzve erőlteted az önigazolásod.

1, A szüleim nem régen mondták ezt, hanem most.

2, Biztos csak ezek az emlékek szépültek meg náluk, amikor egy csomó régi dolgot elszidnak, ugye?

3, Annyira tipikus érvelés az, hogy a mostaniakkal nehezebb... Valahogy mindig, mindenkinek azzal a nehezebb, akit pont ő kap ki. Nem, nem nehezebb, hanem mások a nehézségek.


#7: Újabb válasz, ami felpontozásra került és ahol újra képtelen volt egy válaszoló felfogni, hogy mire is reagál. Kezdem úgy érezni, hogy ez a kategória már csak mindenen megsértődő nőkből áll.

Azért adok egy esélyt: Hol írtam olyat, amire rákérdezel? Munka mellett nehezebb a dolog, de a felső kérdés egyáltalán nem erről szól.


#8: Ilyet sem mondott senki, hogy ettől függetlenül nem csinálhatsz olyan programot, amiben van szellemi kihívás. És egyetértek veled. Véégre valaki, aki nem csak panaszkodik.

2022. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11 7-es vagyok és baj lehet a szövegértelmezéseddel. Semmi sértődés nem volt a válaszomban. Ha a nő szereti ezt az életet, akkor neki is jó. Vannak ilyenek szerintem. Én nem ilyen vagyok, de ez nem jelent semmit.
2022. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
#7: Bocsi. #8-nak és #9-nek szólt, valami nálam nem volt okés.
2022. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8# mi szólt nekem? Sztm most se oké 😁
2022. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hagyjátok békén a 11-es személyét. Látszik, hogy a boldog gyerekkora kicsit se volt az, különben itt nem jönne ezzel a szöveggel :)
2022. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

A férfinak jobb élete van, mert letudja a napját, otthon már pihenhet.

A nőnek a házimunka és gyereknevelés ugyanúgy kitölti a napját, mintha 8 órás műszakot letolna.

Viszont a házimunkának nincs meg a becsülete, a legtöbben csak azt veszik észre, hogy "nem dolgozik, bezzeg az ura!" Nem aktív pénzkereső, így sokan lenézik, ingyenélőnek tartják.

2022. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

#15: Igen, mert ha az ember nem azért jár fel rinyálni, mint ti, akkor értelemszerűen nem volt boldog gyerekkora...

Szomorú, hogy eddig terjed az érvelésetek.

2022. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17-es: párkapcsolatban élsz?
2022. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18: Igen.
2022. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
19-es: és neki is meg mered mutatni a kérdést és az itteni válaszaidat?
2022. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!