Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még a szemét exemnek is jobb az élete, mint nekem?

Figyelt kérdés

Nekem lehet hogy majd gyerekem sem lehet, de az exem mindössze egy pár hónap leforgása alatt teherbe ejtett egy nőt, rögtön össze is házasodtak. Ráadásul az a nő még idősebb, mint én, és semmi baja nincs nőgyógyászatilag, ellentétben velem.

Én is szeretnék gyereket a barátomtól majd, de lehet hogy nem fog összejönni. Az exem szó szerint kihasznált, átvert a kapcsolat alatt. De végül is én szakítottam vele, de attól még ezek a dolgok rosszul estek.


2021. szept. 17. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol vele? Az ex a múlt. Ott a párod, vele foglalkozz.

Nem írtad mi a bajod, de orvos, aztán csak tud segíteni, nem kell feladni! 🤞

N29

2021. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is 29 éves vagyok, az exem felesége meg 35 éves. Engem nem érdekel az exem, csak azért azok után amiket velem művelt, bánt, hogy neki mindenféle téren jobb az élete.
2021. szept. 17. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert ő építi és formálja a saját életét, te meg az övén kattogsz.
2021. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem rajtam kattog, mikor átvágott, és még sikeresebb élete van, mint nekem.
2021. szept. 17. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, azért, mert ő a saját életére fókuszál. Neked is ezt javaslom - elhiszem, hogy zavaró, de ezzel csak felhúzod magad, és nem fogsz haladni.
2021. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A balek2. Ő jól elcseszi az életét, te pedig újra kezdheted! Kitartás!
2021. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Par honap járás utan veletlen terhes lett a csaj, es a tarsadalmi nyomás miatt ugy dontenek h megtartjak a gyereket, de akkor mar ossze is kene hazasodni, mert azt ugy szoktak.

Irigyelni valo egy elet:D

Csak mondom h minden percet utalni fogjak ennek az eletnek:D

2021. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert ő nem olyan megkeseredett, mint te. Van egy jelenlegi párod, azzal kéne foglalkoznod, amíg meg nem unja a szinted.
2021. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottál vele, okod volt rá. Szard már le hogy neki milyen élete van és kezdj el foglalkozni a saját életeddel.


Nem jó? Tehat amiket olvastam azok kozul tobb jot is írtál. Sorolom:


1. Szakítottál egy olyan emberrel aki kihasznált.


2. Van párkapcsolatod.


3. Szeret és megbecsul a parod.


Az hogy az exednek van felesege es gyereke lesz en a helyedben azt a not es a kisgyerekuket sajnalnam.

2021. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!