Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vállalnátok 50 feletti pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok 50 feletti pasival még gyereket?

Figyelt kérdés
Tavaly házasodtunk össze, én 33 leszek idén.
2022. júl. 7. 13:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%

Eléggé sikerült elferditened a kommentemet a saját szájad ize szerinr, úgy látom :))


Leforditom neked magyarról magyarra. Azt irtam, hogy ha akar gyereket, ne legyen visszatartó erő a pasi életkora. És későn vállalni a kockázatokkal együtt is sokkal jobb, mint kockázatmentesen élni tovább és 60-tól a sirig egyedül ülni otthon a panelban.

2022. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

Attól hogy van egy gyereked, még egyedül fogod tölteni az öregkorodat...

És nagyon is számìt a fèrfi èletkora, mivel sokkal nagyobb esèllyel lesz beteg a gyerek. Persze akkor tènyleg nem kell egyedül ülni a panelban, a selejtes gyerek lefoglal majd a halálodig.

2022. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Hülyének nézel? Minek vállaljak gyereket egy bácsival miközben férfi vagyok? Vagy mire gondoltál?
2022. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%
12 : teljesen gyerekfüggő, hogy ki ápol kapcsolatot a szüleivel felnőttként és ki nem, de szerintem ez nevetséges, hogy nem akarod érteni/úgy teszel, mintha nem értenéd, hogy ha egyáltalán nem vállal valaki ,akkor tényleg nulla % esélye van annak, hogy valaki rányissa az ajtót aggastyán korában. Persze, hogy számit a férfi életkora, de a kérdést sem akarod ezekszerinr megérteni, mert a kérdező számára adott ez az élethelyzet, hogy a férje idősebb, nem tud rajta változtatni. Mint ahogy te se azon, hogy kötöd az embet a karóhoz.
2022. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a nevetsèges utolsó, és az a szomorú hogy a magadfajták még szaporodnak is.
2022. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Két ilyen férfiról is tudok akik második hazassagukbol 50+ lettek apák újra. Olyan pasik akiket a nejeiknek csak idősebb változatban sikerült kifogni, mert meg így is 9/10 vagy 10/10 alfahimek. Nem véletlen hogy újra apának választották vagy "veletlenul" apava tettek őket.
2022. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

"és 60-tól a sirig egyedül ülni otthon a panelban."


És miért kéne otthon ülni?

Nem a gyereked fog szórakoztatni.

2022. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
Èn mièrt nem láttam még sosem 35 évnèl idősebb alfahìmet? 50 feletti bácsik már nagyon nem azok :D
2022. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Össze sem jönnék olyannal, aki az apám lehetne.
2022. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A geneteikqi rendellenességeket a magzatoknal az apa eletkora befolyasolja jobban


"Az apa életkora is számít a születendő gyermek egészségét illetően. Minél idősebb egy apa, annál nagyobb eséllyel alakul ki a fogantatásnál valamilyen monogénes rendellenesség, amelynek súlyos klinikai tünetei is lehetnek."


[link]

2022. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!