Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok/ reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok/ reagálnátok, ha a férjetek társkeresőzne?

Figyelt kérdés

Regisztrált sok helyre, és mint kiderült leírása szerint szexkapcsolatot keres.

Nem direkt ugyan, de sajnos láttam levelezést, találkozó valószínű nem történt, de most hátbatámadva érzem magam..😒


2022. máj. 11. 10:35
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyereketek ne legyen, ne tegyetek azonnal tönkre egy életet. Amúgy sajnos meg fogsz neki bocsátani/át fogsz ezen lépni, nagyon ez érződik az írásaiból. A palid hülyére vesz teljesen.
2022. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ha kibírom addig hétvégén elmondom neki, hogy tudom a dolgot..
2022. máj. 11. 17:54
 33/43 anonim ***** válasza:
74%
Azert ilyen ferfiakat fogsz ki, mert nem tudod meghuzni a hataraidat es tartani azokat. A bizonytalan noket a legkonnyebb manipulalni, hulyere venni. Eloszor magadban jatszd le, hogy nem, nem hagyod magad megcsalni, te ennel tobbet ersz. Ha ez megvan, akkor mar megmondhatod neki, hogy lebukott es menjen isten hirevel. Ha onmagaddal nem tudsz dulore jutni, akkor miert gondolod, hogy ra tudsz barmilyen hatast tenni? Nem tudsz. Magadtol rabolod az idot, ha ebbe meg energiat teszel. Nem er annyit.
2022. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked is köszönöm- igen, mióta megtudtam csak ezen agyalok, hogy bennem hol is van a baj, hogy ilyen vak vagyok?Egyrészt szégyellem magam, amiért nem vettem észre, hogy nem vagyok neki elég, másrészt rá dühös, hogy miért nem szólt?

Tegnap sem tudtam vele nyugodtan lenni, egyfolytában azon járt az agyam miket írt a nőknek..megvártam míg elalszik, és kisírtam magam..

2022. máj. 12. 14:23
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csak nehogy ezt mondd majd neki, hogy “miért nem szóltál?” Ezzel a kezébe adsz mindent, hogy igazából te vagy a hibás, amiért ő nem szólt, hogy kevés vagy neki. Nonszensz. Meg fog vezetni, úgy manipulál, hogy még te kérsz bocsánatot.
2022. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Szó nélkül otthagytam volna.
2022. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
#34: ez hülyeség. A kapcsolat alapja bizalom. Az, hogy ő visszaélt vele, csak az ő lelkén szárad
2022. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszokat is..hát már megvagyok zavarodva rendesen.Hogy miért vagyok vele?Mert még lényegében tényleg csak levelezést láttam, de tutira tudim, hogy senkivel nem jött össze találka.
2022. máj. 12. 19:54
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
És a levelezés nem elég? Főleg hogy nem az első precedens volt… Ne vicceljünk már.
2022. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalas nem akkor tortenik, amikor a lompost mashova logatja be. Te mar meg vagy csalva, csak a kivitelezes elhuzodott. Maga a projekt meglete a megcsalas, nem az utolso szog amit igyekszik beverni barkinek, aki szembejon.
2022. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!