Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok/ reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok/ reagálnátok, ha a férjetek társkeresőzne?

Figyelt kérdés

Regisztrált sok helyre, és mint kiderült leírása szerint szexkapcsolatot keres.

Nem direkt ugyan, de sajnos láttam levelezést, találkozó valószínű nem történt, de most hátbatámadva érzem magam..😒


2022. máj. 11. 10:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy ezt leírtad szerintem szakítani kéne. Csak azért nem lett belőle semmi, mert a csaj nem akarta. Ha a csaj akarja, akkor simán belemegy a férjed.

Egyébként sztori: volt egy ismerősöm. Eljegyezte a pasija, házasság, minden. Jól is nézett ki a csaj. A pasija rámírt, hogy nem e találkoznánk, csinálhatnánk ezt azt, milyen szép vagyok. Elküldtem a csajnak... Tudod mit reagált? Hogy nem én vagyok az első. Hagyta magát alázni. Ezt nem szabad. Ha ilyen egy kapcsolat, akkor inkább jobb egyedül.

Egy másik sztori, kb ugyanez. A pasi megkérte a csaj kezét, Facebookon boldogok, szívecske, tökéletes párkapcsolat meg minden. Aztán írja nekem, hogy milyen jó lenne szeretkezni, meg hiányzok.

Szintúgy elküldtem a csajnak de letiltott:')

Nyilván saját magunkat is ismerni kell és ha találunk valamilyen hibát, akkor azon javítani kell, de megalázni nem szabad saját magunkat. Hagyni hogy a másik becsapajon? Milyen áron? Ezután már ha akarsz se tudsz 100%-osan megbízni benne.

2022. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

NE VÁLLALJ NEKI GYEREKET!!!!

Ne tedd ki a gyereket annak hogy egy szr családi környezetben kelljen élnie, azt a mintát lássa hogy otthon hazudozunk egymásnak, ráadásul onnantól kb 20 évig nem fogod otthagyni mert "ott a közös gyerek".

Ha el tudod fogadni hogy nem 100%-ig hűséges akkor maradj vele, ha nem tudod elfogadni akkor keress mást, de családalapításra alkalmatlan az biztos!!!!

2022. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vállalj vele babát. Mit látna az a gyerek? Hogy a szülei úgy vannak együtt, hogy nem is szeretik egymást? Legalábbis a pasi nem hiszem. Az lenne neki a példa, hogy a nőt alázni lehet.. Ha most ezt csinálja, mit fog csinálni, ha meglesz a gyerek? Mert akármilyen csodás egy gyermek, szülőnek lenni, de próbára is teszi a kapcsolatot és már most ezt csinálja, pedig Elvileg nincs is baj.
2022. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.Most kicsit kibuktam, és fél órája sírok, de összekapom magam valahogy.Ami még nagyon fáj, hogy pont most beszéltünk róla, hogy az első férjem facebook beszélgetés( szaftos) miatt bukott le..Erre ezt csinálja...soha nem szabadott volna megbíznom mégegyszer senkiben...😔😔
2022. máj. 11. 11:00
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez elég egyértelmű helyzet, csak azért nem csalt meg (legalábbis ezzel a nővel nem), mert a csaj nem ért rá. Örülj, hogy nem köt össze gyerek, és lépj le! De kérlek, ne szülj neki, semmi esetre sem, ő lesz az a féreg, aki majd felrekefél, mert terhesen nem akarod annyit, vagy mert nem bírja kivárni a szülés utáni 6 hetet, vagy mert a szoptatás miatt alacsonyabb a libidó stb. Vagy egyszerűen csak azért, mert kell a változatosság. Lépj ki, mert durván szar életed lesz mellette!
2022. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
5%
Megkérdezed tőle nyíltan, hogy miért csinálja, mi a baj, miben kéne NEKED változtatnod ahhoz, hogy ne szoruljon rá ilyen pótszerekre.
2022. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt ne úgy könyveld el, hogy senkiben nem szabad megbízni, csak most szerencsétlenül beleválasztottál 2x. Ez azt jelenti, hogy mégegyszer nehezebben add a bizalmad. De nem minden pasi ilyen.
2022. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
16# én biztos nem változtatnék miatta... Nem a baj után kéne ezt, hanem mondjuk előtte szólni a másiknak, hogy hé Cili amúgy ezen meg ezen nem változtatnánk? Mert nekem így nem olyan jó.
2022. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Kerlek szepen, csak terhes ne legyel tole.
2022. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
6%
18-as, ja, mert nyilván ilyenkor az a nők részéről az általános reakció, hogy meghatódnak az őszinte kritikán, megköszönik az észrevételt, majd mennek aerobicórára, utána meg fitt kajákat vásárolni.
2022. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!