Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok/ reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok/ reagálnátok, ha a férjetek társkeresőzne?

Figyelt kérdés

Regisztrált sok helyre, és mint kiderült leírása szerint szexkapcsolatot keres.

Nem direkt ugyan, de sajnos láttam levelezést, találkozó valószínű nem történt, de most hátbatámadva érzem magam..😒


2022. máj. 11. 10:35
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
20# személyfüggő ez is. De itt már legalább tudatva van, hogy mi nem tetszik. Ha nem változtat, és a pasi másra vágyik, akkor szakítson aztán menjen. Ugyanez fordítva is.
2022. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

#20

Egyrészt vannak akik összeszedik magukat, ha a másik jelzi hogy valami nem oké.

Másrészt ha nem változtat az is egy válasz, lehet szakítani és "jobb" csajt keresni.

2022. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag megtehetném, akkor rögtön elválnék. Ha nem, akkor gyűjtögetnék kicsit, és aztán válnék el.

Gyereket így nyilván nem vállalnék

2022. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnék én is egy profilt majd elmennék a találkozóra a férjemmel xd
2022. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Tényleg Két éve már egyszer egy kamufacebook profilról el akartam csalni randira más névvel,akkor nem lebuktatás lett volna a cél, hanem mivel akkoriban nagyon zűrösek voltak a mindennapjaink egy kis meglepetés pihi lett volna..Az utolsó pillanatban mondtam le, mert beteg lett a nagyfiam.Megmondtam neki, hogy én voltam- azt mondta, ő tudta ám....én idióta! Lehet azóta is végig ezt csinálta..
2022. máj. 11. 11:59
 26/43 Mathus ***** válasza:
10%
a kérdésre: a férfiak akkor lépnek félre, hogyha nincs szex, vagy ha van, de az meg nyögvenyelős, meg könyörögni kell mindenért. akkor nincs kedve senkinek se hosszútávon (meg rövidtávon sem).
2022. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Szóval pár éve egy ilyen kapcsolat fellensítés lett volna? Amúgy dehogy tudta szerintem 😅

Neked sose fordult meg a fejedben regizni és férfiakat keresni?

2022. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Szerintem sem tudta, láttam az arcán..fellendítés lett volna abból a szempontból, hogy én nagyon nem voltam nyitott a kapcsolatra, mivel akkor éltem az előző házasságom végnapjait..Nem, én soha nem is gondoltam másra, egyébként dícsér- és mondja, hogy így vagyok jó, a szexben is hajlandó vagyok újra, ezért is nem értem...
2022. máj. 11. 12:29
 29/43 anonim ***** válasza:
76%

aki mindent megad a másiknak, általában megcsalás áldozata lesz...

növeled az egoját, folyamatosan azt érzi megkkora Férfi, majd hamar azt gondolja: "ekkora főnyereménynek ennél több is jár", majd jön a társkereső, prosti, stb.

2022. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Kivágnám. Gondolkozás nélkül.
2022. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!