Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok/ reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok/ reagálnátok, ha a férjetek társkeresőzne?

Figyelt kérdés

Regisztrált sok helyre, és mint kiderült leírása szerint szexkapcsolatot keres.

Nem direkt ugyan, de sajnos láttam levelezést, találkozó valószínű nem történt, de most hátbatámadva érzem magam..😒


2022. máj. 11. 10:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
elfogadod, hogy hűtlen férjed van és kockáztatod a nemi betegséget és biztonság hiányát, vagy válás
2022. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát ez elég gáz. Mondtad neki, hogy tudod? Honnan tudod, hogy nem találkoztak? Mit érzel jelenleg?

Javasolnám, hogy kezdjétek el rendbe tenni a házasságotokba azt, ami nincs rendben. Mondjátok el egymásnak mit kéne szerintetek a másiknak változtatni, beszéljetek. Ugyanez, ha csak a szexel van baj.

De ez csak akkor működik, ha mindketten akarjátok.

2022. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Azt már eddig is tudtam, hogy fenntvan egy-két oldalon, mert mondták.Rákérdeztem, azt mondta, mikor párt keresett sok helyre regisztrált, már nem is foglalkozik vele.Elhittem.Most a gépén voltam kénytelen önéletrajzot írni, így jöttem rá.A találkozót nagyon akarta, de a csaj nem ért aznap rá..

Nemtudom neki elmondani, hogy tudom, próbálom azzal nyugtatni magam, hogy csak a szája járt, de este együttlét alatt elsírtam magam, alig tudtam kimagyarázni a nàthával.😪

2022. máj. 11. 10:46
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mar nincs mit megjavitani. Tudsz 1-2 helyet, ahova regisztralt, meg 5-6 olyat, amirol nem tudsz. A ferjed mar kinyirta a hazassagot. A vaza osszetort. Ha eddig is docogos volt, ezutan mar csak rosszabb lesz, jobb nem.
2022. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Egyébként kisebb viták vannak persze,de alapvetően a szexben eddig úgy éreztem egyre jobban összecsiszolódunk...
2022. máj. 11. 10:47
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kié a ház - vagy csomagolnék és lelépnék, vagy az ő cuccait csomagolnám össze hogy mehet ahova akar.
2022. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak eppen a husegrol maskepp gondolkodik. Mas az ertekrendje, ami nem passzol a tieddel. Hiaba jo a szex, a kapcsolathoz ennel tobb kell. Raadasul hazudik is, mint a vizfolyas. Ebben serulni fogsz folyamatosan.
2022. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a süllyedő hajót minél előbb érdemes elhagyni. Ne várd meg amíg lesz közös hitel és gyerek.
2022. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Igazából az bánt, hogy ha hiányzik neki valami, miért nem mondja? Tudja, hogy ő a második férfi az életemben,mellette nagyon sok dolgot éltem meg, nem vagyok egy lepedőakrobata, de nyitott vagyok az újra.
2022. máj. 11. 10:53
 10/43 A kérdező kommentje:
És igen, babát szeretne.😔
2022. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!