Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők tényleg nagyon utálják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg nagyon utálják, ha a férjük olyan holmikat (Ruhát, cipőt, stb) vesz nekik amit szívesen látna rajtuk? De amúgy önmaguknak nem vennék meg?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgot venne, amiről tudja, hogy nekem nem tetszik/nem szeretem, akkor erőszakoskodásnak hatna. De én személy szerint örülnék, ha a párom nem csak annyit mondana arra, hogy neki mi tetszik rajtam, hogy "mindegy, mindenben jól nézel ki", hanem előállna valami konkrétummal. Saját magamnak is megvenném szívesen, ha nem olyan dolog, amitől rosszul vagyok.
2022. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Változó. Fülbevalót pl csak azt hordom amit a férjemtől kaptam. Magamnak nem ezt választottam volna, de amúgy szép, és tőle van, úgyhogy szeretem.

Ruhát, cipőt is vehet nekem, max nem hordom ha nem kényelemes

2022. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
5-os valaszolo. "Smucig cipőre pénzt adni." Miért neked nincs pénzed megvenni?
2022. máj. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de őt se zavarja, hogyha nem fogom viselni - mert nem fogom, ha nem a stílusom.
2022. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En imadom. De neki azok a stilusu ruhak tetszenek ahogy megismert.. annyi h nem engedi h rovidet hordjak semmibol..

Mondtam neki akkor vegyel nekem hosszukat🤷🏽‍♀️

9 eve veszi 🥰🥰

2022. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!