Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ma vennék egy 3 -as BMW...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma vennék egy 3 -as BMW -t, javítana a csajozásban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Igen. a nők a pénzesebb pasikat szeretik.
Nem. Egy híres ember már próbálta és végül másra használta.
Inkább BMW motor. Nem kényelmes, de gyorsabb, olcsóbb és ugyanolyan menő.
31 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
*Közlekedéshez nincs szükségem autóra, csak max túrázni.
2021. jún. 16. 09:11
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
kérdés, hogy ha javítana is, örülnél-e, hogy ezért jött veled össze az adott nő
2021. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk jobb, mint a szteroid meg a plasztikai sebészet.
2021. jún. 16. 09:19
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sosem volt bmw-m, de volt agyam, volt fantáziám, élet stratégiám, kitartásom, iskolákat végeztem. Mindig volt nőm, nálam sokkal jobbak. Hogy lehetett mindez a '90-es években mobil teló és internet nélkül??? Ma sem okozna gondot az ismerkedés, és ma sincs bmw-m(tudatosan), persze van több autóm...😉
2021. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
de akkor már ne 3-ast vegyél, valami komolyabbat
2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Jaj és te leszel az a fajta pasi, aki csak erről fog dumálni, mert semmi mással nem tud megfogni egy nőt. Engem az ilyen férfiak inkább taszítanak, de biztos van annyira buta nő, aki már hanyatt vagja magát ettől.
2021. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
5: Aztán ha nem hoz semmit, rajtam ragad egy csökkenő értékű asset. Szerintem ha a jobb kocsi boostol, ez is fog.
2021. jún. 16. 09:54
 8/43 A kérdező kommentje:
4: A 90es években sokkal könnyebb volt a csajozás.
2021. jún. 16. 09:54
 9/43 anonim ***** válasza:
#8 ha akkor voltál fiatal, nyilván könnyebb volt, mert lehet még jól néztél ki. De ha csak akkoriban születtél, akkor ne állíts olyat, amiről fogalmad sincs.
2021. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%
A bátyámnak ilyen autója van. Nem a csajozás miatt vette, hanem mert egy régi álma volt, hogy egyszer venni tudjon egy ilyen kocsit. A társkeresésis szokásai semmiben nem változtak az autó miatt. Korábban is voltak kapcsolatai, most pedig tudatosan szingli. Nem beszél a kocsiról ha nem kérdezik, nem is villog vele. NŐként én azt a típust messzire kerülném aki csak azért vesz meg egy adott autót hogy ezáltal több nőt tudjon felszedni. Az ilyen pasi legalább annyira felszínes, mint azok a nők akik a kocsi miatt jönnek össze vele.
2021. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!