Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vennék 4-5 kutyát, azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vennék 4-5 kutyát, azzal könnyebb lesz csajozni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy beruházok 4-5 kisebb testű kutyára, majd egyszerre viszem őket ki sétáltatni, és akkor gondolom tapadni fognak rám a csajok.
2021. jún. 7. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy is elég, és az sem kell, hogy saját legyen. Elkéred a szomszédét vagy rokonét. Sőt, csajozás miatt semmiképp se fogadj be egy háziállatot!
2021. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Lol
2021. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
De mi van akkor, ha én például gyerekként akartam kutyát, csak anyukám nem engedte. Később a pénzügyi helyzetem miatt nem akartam venni. Ma meg az a gond, hogy külföldre akarok költözni, hogy több pénzem legyen, hogy utána jobban menjen a csajozás. Másik gond, hogy lég nehézkes lenne kutyát tartani lakásban, különösen amíg nem szobatiszta.
2021. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem mert ha felszedted a csajt, akkor pont miattuk nem lesz annyi időd a csajra, mint szeretnél.

Vagy kutyás a lelked és akkor nem zavar. Ha viszont csak csajozni akarsz velük inkább kérd el a házi néni ölebét, az is jó pont a csajoknál, ha "segítőkész" fiatalember vagy.

2021. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A kutyák az öcsémé lennének, ő gondozná, etetné őket, én csak csajozni mennék el velük.
2021. jún. 7. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ok.
2021. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez urban legend. Ha egy szimpi kigyúrt hapsihoz olyan alibidumával megy oda a csaj hogy milyen jó a sárkánygyík tetkó van a karján attól még nem csajozik be lazán mindenki aki olyat varrat magára. Csakmert xy szépfiú felszedésénél nem akar túl direkt lenni a csaj és a kutyus dicséretével indít úgy még mindig nem lesz vaginamágnes egy kutya hiába hallatszik érdekfeszítőnek egy efféle sztori. Kérdező felőlem sétáltass kutyát de ugyanazokkal jössz össze akikkel egyébként is össze tudtál volna se többek se kevesebbel
2021. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
7: Amit írtál, a pénzre meg az autóra biztosan igaz, viszont a kutyánál az a lehetőség is ott van, hogy el lehet járni a kutyafuttatóba meg kutyás programokra, ahol még lehet találkozni élőben nőkkel, szembem mondjuk a kolbászparti szórakozóhelyeket, amik már nem működnek egy átlagos embernek (az utóbbi 10 évben végignéztem, hogyan tolódik el az arány a fiúk javára).
2021. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én adtam kölcsön a tacsimat ilyen célokra. És bejött. Igaz a kutyám kiváncsi, barátkozós, dörgölőzős. Szóval megtette ő az első lépést. Kommunikációs csatornát teremtett két idegen között.
2021. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy mindegy ,hogy kutyával vagy vagy nélküle
2021. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!