Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ma vennék egy 3 -as BMW...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma vennék egy 3 -as BMW -t, javítana a csajozásban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 09:10
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
9: Tény, hogy akkor születtem. Ettől függetlenül a clubokban könnyebb volt, mint online. Én még láttam, milyen volt a csajozás, mielőtt az online dating ilyen felkapott lett volna.
2021. jún. 16. 10:05
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Most is lehet élőben ismerkedni attól hogy te képtelen vagy rá.
2021. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy javítana, de akkor csak a felszínes, értéktelen nők érdeklődését keltenéd fel ezzel. Ha neked nincsenek igényeid és erre vágysz, akkor egészségedre, olyanok is valóak hozzád.:D
2021. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Rengeteget javítana, főleg, ha egy hónap múlva összetöröd! Akkor még többet, ha ő is benne ül éppen. Ne legyél annyira biztos magadban, hogy tökéletes sofőr vagy, amikor szíved/szemed választottja ott ül melletted!


Nem erre kell építeni! Tudod az emberek az autók megjelenése előtt is szereztek nőket. Nem mindig alanyi "férfi" jogon, hanem volt ott szerelem is sokszor. Csak a pénz miatt? Akinek az kell csak, azzal nem kell foglalkozni. Nem a 99-et kell meghódítani, hanem azt ez 1-et a 100-ból. Ja, hogy nem tudsz várni?! Nem tudtam, hogy ennyire viszket.

2021. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

80-ban születtem. Szóval úgy a 90-es évek közepétől vagyok kint a piacon (brrr, de ha már úgyis az incel az oldal új nyelve...).

Biztosíthatlak hogy a magadfajtáknak akkor sem osztottunk lapot.

2021. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Régebben fesztiválon (10es évek első fele) sikerült elvesztenem a szüzességemet, pedig már akkor is félig kolbászparti volt az egész, mivel a top nők már akkoriban is az instát nyomták.


Ezek után arra csak könnyes szemekkel tudok gondolni, milyen lett volna egy loveparade/classic trance bulin, ahol valóban sok nő volt, mivel még nem volt ott nekik (leszámítva az alsó 10% -ot) az online és a zene is sokkal jobb volt.

2021. jún. 16. 10:25
 17/43 anonim ***** válasza:
Elárulná valaki, hogyan és hol lehet autóval nőt felszedni? Utcán? Szórakozóhelyen? Strandon? Soha nem szedtem fel autóval nőt. Volt hogy felszedtem, megtudta hogy swift és lelépett. Nem bánom. Legtöbb nőt nem érdekli.
2021. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Nem lehetne vmi teljesen más autó? Mondjuk volvo, jaguár? Esetleg régi jaguár? De mondok még: jeep, land rover.
2021. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Én annyit szoktam tudni az autókról, hogy milyen színű meg hogy tiszta. Nem igazán érdekel, hogy milyen kocsid van.

Sokkal inkább: el lehet veled beszélgetni bármiről? Hajlandó lennél éjfélkor is megmozdulni és értemjönni, ha nem érzem magam biztonságban? Ha beszélgetünk, nem érezteted, hogy csak legyünk túl a beszélgetés részen, hogy szexelhessünk? És lehetne még sorolni...

2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:

BMW...pffffffffffff

vegyél egy kispolszkit, na azzal már lehet csajozni.

2021. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!