Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amit te csinálsz a háztartásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit te csinálsz a háztartásban, abba rendszeresen bele szokott szólni a párod, hogy ne úgy csináld, ahogy csinálod, hanem úgy, ahogyan ő mondja?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 01:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

A párod vagy bunkó, vagy kontrollmániás, vagy esetleg betegesen spórolós, de végülis ez is mániás betegség.


Nekem a barátnőm ilyen, meg van beszélve hogyan osztjuk fel a házimunkát, de amit én csinálok az sose jó neki, mindig beleszól, vagy ha valami nem lett olyan szép ahogy ő azt elvárná, kezdhetem elölről.

Viszont ha én teszek akár minimális megjegyzést is arra amit ő csinál, akkor elkezd hisztizni, és azt mondja hogy ha jobban tudom csináljam én, és onnantól azt is nekem kell csinálni.

Fordítva persze nem működik, ha beszólnék neki h "ha ilyen jól tudod csináld te" akkor nekem végem


Na meg pl. a reggelit általában ő csinálta, egyszer elaludt és nekem sietnem kellett, kissé bosszúsan kérdeztem h miért nem csinálta még meg.. és azóta én csinálom a reggelit. :D És a legjobb persze h ha én felejteném el akkor leszedné a fejemet..

2022. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

8-as, juj,ez nagyon durva! Apukam ilyen!

48/N


El is koltoztem jo hamar!

A tulzott idegesito tajarekossag!

Ennek csak az lett az eredmenye,hogy szorom a penzt, szoval ok a yang , szuleim, en meg a ying! Semmivel nem tajarekoskodom! Villanyok egesz nap egnek, akkor is,ha elmegyek otthonrol, mosogep harom ruhaval megy, 7 ember helyett fogyasztok vizet! Nem direkt csinalom.

2022. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok.


Ha és amennyiben van értelme, és nem csak kötekedés jelleggel jön és akadékoskodik. Akkor odafigyelek. Ha kötekedés jelleggel akkor megadom neki az üvöltözést amiért jön.


Nem kutya vagyok hogy szót fogadjak mindig.


Az ilyen nőnek kutyát javaslok, nem pasit.

2022. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jaaa, hát ezt nekem egyszer adná elő a drága, onnantól mindent ő csinálna, mert egy fűszálat nem tennék keresztbe, az fix. De leginkább az első ilyen balhéja után, ha még egyzser basztatna ezzel, mehetne, amerre lát. De te gyerekeket is szültél neki ugyebár, hát, szívás.
2022. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!