Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amit te csinálsz a háztartásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit te csinálsz a háztartásban, abba rendszeresen bele szokott szólni a párod, hogy ne úgy csináld, ahogy csinálod, hanem úgy, ahogyan ő mondja?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 01:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy nem kell neki rendszeresen rád szólnia, mert elsőre szótfogadsz neki és onnantól úgy csinalod az adott dolgot, ahogy ő mondta?
2022. máj. 2. 01:30
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok kutya, köszi.
2022. máj. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ha neki van igaza és ő tudja jobban, hogy hogyan kell jól csinálni?

Ha az ő cuccáról van szó ( pld mosás, mosogatás, vasalás,étel, ) akkor az ő cuccával és a család többi tagjának cuccával úgy csinálod, ahogyan ő mondja, a tiédet meg úgy, ahogyan szerinted jó, ahogyan te szereted csinálni?

2022. máj. 2. 02:02
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha te tudod jobban, hogy kell jól csinálni, akkor miért nem te csinálod?
2022. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

2 kapcsolatom volt eddig ahol eljutottunk együttélésig, és sosem volt ilyenekből gond, mivel nem volt egyikünk sem se szófogadó szolga, sem lusta büdös gci.

Aki jobban tud valamit, az azt a feladatot csinálja, a közös feladatokat nagyrészt felosztva végeztük. Miután kialakítottuk a rendszert ami nekünk tetszett, nem volt se frusztráció, se dirigálás.


Ezt pedig nagyon tudom ajánlani: Végezze mindenki a saját dolgát úgy ahogy neki megfelelő.

2022. máj. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

4.?

Én csinálom. De szerinte nem jól csinálom amit csinálok, ezért kell rám szólnia, hogy jól csináljam.

2022. máj. 2. 02:57
 7/24 A kérdező kommentje:

5.

Szerinte én semmit nem csinálok jól, ezért kell neki a fejemnek elmondania, hogy mit hogyan kell jól csinálnom, mert magamtól nem jól csinálnom.


Azt mondja, hogy azért nem csinálja helyettem meg, amiket nem jól tudok, mert akkor mindent ő csinálna,én meg semmit, mert én semmit nem tudok jól csinálni, mindenért rám kell szólnia.

2022. máj. 2. 03:01
 8/24 A kérdező kommentje:
Pld túl erősen folyik a víz mosogatásnál, miért meleg és nem hideg vízzel mosok fel, miért kell mindennap a wc-t takarítani ( kisfiúk még mellé pisilnek), miért nem mosom egyben a világos blúzt a fekete túrázós plüss szabadidő-ruhával,miért kell ehhez két mosás,minek vízkőoldózni 4-6 hetente a fürdőben, csak tönkreteszem vele, porszívózast miért magas fordulatszámra tekerve csinálom, mert úgy hangos
2022. máj. 2. 03:15
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

8-as Ezek szerint szimplán kötözködik veled, szó nincs arról, hogy bármit rosszul csinálnál.

Miért élsz együtt egy ilyen emberrel?

2022. máj. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbálná meg :D



Viccet félretéve, nem szokott, mindenki végzi a maga dolgát, ha elégedetlenek vagyunk munkájával, utólag megbeszéljük vagy máshogy osztjuk fel, hogy mi csináljuk azt, amire rigolyásak vagyunk.

2022. máj. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!