Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amit te csinálsz a háztartásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit te csinálsz a háztartásban, abba rendszeresen bele szokott szólni a párod, hogy ne úgy csináld, ahogy csinálod, hanem úgy, ahogyan ő mondja?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 01:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
te csinálod jól, de ezt szerintem tudod is. mi a kérdés?
2022. máj. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok bele. Párszor szoltam hogy nem kell örökké szárító gépet használni mert havi 9000 Ft, de mikor rájöttem hogy van hogy egy nap 2-3x is megy egy nagy multiba vásárolni mert fél hogy éhen halunk , a kaja nagy része a kukában landol (2db 120 literes kukank van) már lényegtelen volt. Ugyanígy a szellőztetés is, egész évben szellőztetunk éves szinten 300e Ft feletti plusz költségunk van rezsire. ezért meg szólok néha de kezdem elengedni
2022. máj. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszólna, hogy ő jobban tudja, onnantól csinálhatná ő. Ha meg így kötözködik meg kritizál folyamatosan, ahogy leírtad, akkor meg nem lenne a férjem, mert ilyen körülmények között én nem élnék. Apám ilyen volt haláláig anyámmal, na meg velünk is a tesómmal, EGÉSZ gyerekkoromban azt kívántam, hogy bárcsak elválnának már végre. De úgy onnantól kezdve, hogy tudtam, mi az a válás és mit jelent. Ha esetleg érdekel...
2022. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt hasonlo. De neki autisztijus egyéb tunetei is vannak.

En leoltottam mert nem fogok megfelelésinkenyszerben élni ezt ne várja el.

Azert is szolt ha a kádszéle furdes utan vizcseppes marad, az se volt mindegy hogyan állnak a díszpárnák, hova teszek le egy poharat, meg stb.

Egyéb érzéketlensége miatt szakitottunk. A végén szinte csak szexre akart használni azt hitte majd évekig tűröm ezt.

2022. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe beleszól, otthagyom, hogy oké, akkor csináld meg te.
2022. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tudod, hogy csak kötözködik és panaszkodni jöttél. De ezt nem tudjuk megoldani helyetted. Állj ki magadért, hogy te ezt így csinálod, szerinted így jó, ha nem tetszik, csinálja ő. Minden házasságban van, ami idegesítő a másikban, vagy meg tudjátok beszélni és közös nevezőre juttok, vagy elviselitek, vagy elváltok. De ebbe idegenek annyira nem látnak bele, a ti felelősségetek, hogy egy csapatként tudtok tekinteni egymásra, ahol a másik jólléte a saját érdekem, vagy győzni akartok egymás felett.
2022. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az ő cuccáról van szó ( pld mosás, mosogatás, vasalás,étel, ) ak"


Akkor csinálja meg magának, és porszívozzon úgy, ahogy ő akar.

Amúgy csak kötekedik.

2022. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, hogy nem diagnosztizált (magától kikezelt) aspergere van és elsőszülött.


Mondd meg, hogyha ott van, akkor nem tudsz takarítani és küld el, hogy csináljon mást. Nem fog neki feltűnni, hogy milyen vízzel mosol fel.


Ha nagyon nem tudtok dűlőre jutni, akkor menjetek el a feleségeddel terápiára, nehogy emiatt hidegüljetek el egymástól.

2022. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sose szólunk bele de amúgy pont ugyanúgy csinalnank
2022. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte én semmit nem csinálok jól, ezért kell neki a fejemnek elmondania, hogy mit hogyan kell jól csinálnom, mert magamtól nem jól csinálnom.



Azt mondja, hogy azért nem csinálja helyettem meg, amiket nem jól tudok, mert akkor mindent ő csinálna,én meg semmit, mert én semmit nem tudok jól csinálni, mindenért rám kell szólnia.


Tehát téged komplett hülyeként kezel és te még bólintasz is, igen én hülye vagyok drágám, szólj rám hisz te jobban tudod.

Normális vagy?

Te is tudod, hogy az állva pisilő kisfiúk miatt húgyszag lenne a wc-ben, te is tudod hogy kell vízkövezni a fürdőt - én pl hetente, mert nagyon gázosan néz ki - és hogy a fehéret, feketét külön kell mosni. Pontosan tudod.


Azt a választ várod itt, hogy tényleg milyen hülye vagy, jó hogy van egy ilyen értelmes párod, aki majd jól megmondja és de jó lesz?


Tudod kit b*szogatna az elmebeteg hülyeségeivel...

2022. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!