Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme van a házasságnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a házasságnak? Miért nem elég együtt élni valakivel, jogi dolgok nélkül?

Figyelt kérdés
Tényleg szeretném megérteni. Ha két ember szereti egymást és együtt élnek, miért kell ennél több? Mi értelme az egész jogi szerződéskötésnek? Miért kell egy érzelmi dolgot jogi törvényekkel, szabályokkal megzavarni?

2022. ápr. 23. 18:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

"Milyen papírokat?


A bankban biztosan nem engednek hozzáférést a számlához sírás miatt."


Kórházban vizsgálathoz beleegyezőt. Csak mert ez van mindig felhozva, hogy nem engednek be hozzá látogatni sem.

2022. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%
Igen! Mert normális, értekes nő, nem szül házasság nélkül
2022. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk azért fontos a házasság, mert nem akartunk életünk végéig egy pasim csajom kapcsolatot.

Együtt jártunk 1 évig, majd összeköltöztünk és együtt éldegélni az egy darabig oké, megvolt az is (fél évig), de ez így önmagàban kevés lett volna nekünk.

És miért ne lépjünk feljebb ha van rá lehetőség? Megvolt, akartuk és össze is házasodtunk.

Megesküdtünk, ígéretet tettünk egymásnak a családunk és a barátaink előtt, fontos, csodálatos, megható nap, feledhetetlen emlék maradt mindkettőnknek.

Házastársak akartunk lenni, egymás törvényes hozzátartozói lenni, egy család lenni. Én fel akartam venni a férjem vezetéknevét, ő pedig boldog és büszke, hogy a nevét viselem.

Ez olyasmi amire vágytunk és meg is valósítottunk. Ja és Nem volt puccparádé esküvőnk, csak szűk körű, amit mindig akartunk.

De ezt olyan ember sosem fogja igazán átérezni és megérteni akinek ez nem fontos, és elég neki ha csak együtt él a barátnőjével/ pasijával.

2022. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. ápr. 24. 00:05
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem azért fontos, mert én szeretem a kapcsolatot többnek, komolyabbnak érezni, minthogy "együtt lakom valakivel, dugunk, oszt jóvan"... kicsit mintha dugós lakótársak lennénk, egy idő után nekem nem elég. Nekem fontos, hogy a másik éreztesse velem valahogy, hogy egy idő után ez már egy komolyabb szint. Hogy igenis kijelenti egy ceremónia keretében, hogy kész velem leélni az életét... az ilyen vadházasságnál meg a házasság ellen ágálásnál azt érzem, hogy "valamikor úgyis dobbantani fogok, ígymeg könnyebb, addig meg megkapok mindent a másiktól, holiday van".
2022. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!