Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar házasságot ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar házasságot ?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hatha tudnátok őszinte választ adni arra amire nem kapok.Parommal 10 éve vagyunk együtt!Született közös gyerek is,van közös házunk ,autónk ,mondhatnám meg van mindenünk.Nekem egy dolog hiányzik,megpedig a házasság.Egyiknap szóba került ,hogy én nem lennek ellene ,nem kell itt nagy lagzira gondolni ,max 2 tanus esküvő.Annyira ellene van,hogy O egyáltalán nem szeretne ,nem látja semmi értelmét a papírnak,hogy lett belőle egy óriási vita .Hogy O szeret engem,így is közös mindenünk ,ha kell még az O részét is ramiratja,de házasodni O nem akar.O már egyszer volt,és köszöni szépen elég volt.Na most már azért mert fiatalon beleugrott egy házasságba,ami rosszul sült el,azert már soha többet.....Nem tudom ...napok óta ezen jár az agyam,hogy lehet mégsem velem képzeli el az életet?vagy mitől tart?Annyira vehemensen reagált,hogy nagyon rosszul esett .Kb mintha azt mondtam volna ,hogy ugorjon ki egy repülőből ejtőernyő nélkül...Sok fórumot olvasgatva,csak negatív dolgot láttam ,olvastam erről .Nektek mi a véleményetek erről?Én reagálom túl?(Sokan megkérdezik miért ennyi idő után ért meg bennem a házasság dolog,mert valamiért így érzem ,hogy jó lenne.)

2022. ápr. 8. 20:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Szóval kihiztizted, boldog házasság lesz ez is.
2022. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%
#21 Mit hisztizett ki? Továbbra sem lett belőle feleség, de még menyasszony se. A házasságuk pedig annyira lesz boldog (ha lesz egyáltalán), mint jelenleg az élettársi kapcsolatuk, sőt még boldogabb is, mert ezzel teljesülne az álma a kérdezőnek. A pasinak meg nem változna semmi, se érzelmi, se anyagi téren.
2022. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

"azt mondta,hogy akkor ha ennyire számít nekem akkor legyen"


A pasinak változik mert ő ezt nem akarja...

2022. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%
Ja, tényleg durván megváltozik, hogy elveszi a nőt akit állítólag szeret, aki 10 éve a párja, meg a gyereke anyja :D
2022. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
24. Akkor elvette volna magától, de eszébe se jutott. Köss bele ebbe a mondatba is légyszíves :D
2022. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem fog elvenni. Most sincs semmi konkrétum.
2022. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Úristen ,azért nem kell ennyire neki menni senkinek.Azert mondta ,hogy legyen mert,ugye én elmondtam neki ,hogy nekem fontos.Neki nem az,mivel így is mindenünk közös,értsd gyerek,lakás, autó.Nem érti ,hogy min változtatna egy papír,de mivel én szeretném erre mondta,hogy legyen.Es ,hogy én dontsem el ,hogy akkor mikor hol,mert őt tényleg nem érdekli ez a papír dolog,mert eddig is jól megvoltunk együtt, ugyanúgy mindenünk közös,mintha házasságban élnenk,sőt ...Nem egy embert ismerünk O is én is akik szerződéssel,meg külön kasszan vannak,és házasok .Semmit nem hisztiztem ,elmondtam ,hogy nekem fontos.Es ezért teszi meg mert fontos!!!És nem akarja ,hogy butaságokra gondoljak,hogy nem szeret.
2022. ápr. 11. 22:55
 28/29 anonim ***** válasza:
80%
#25 Nem szükséges belekötnöm, mert nélkülem is látszik, mekkora hülyeségeket írsz :D
2022. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen kérdéseket olvasva nagyon örülök, hogy nálunk nem így alakult, még a kapcsolatunk elején letisztáztuk mit-hogy szeretnénk, utána összeköltöztünk, rá egy évre házasodtunk és utána jött a gyerek. Engem abszolút nem zavar, ha más 40-50 évesen x számú gyerek után úgy szólítja a másikat, hogy a,, párom ", de én a férjemnek akarom szólítani, ő meg engem a feleségének. Meg valahogy fura, mikor a nő gyereket is szül a pasinak, de az arra se méltatja, hogy megdobja egy karikagyűrűvel...

Sajnos azt látom a környezetemben, hogy a csávók úgy elvannak, csinálnak gyereket a nőnek, de utána házasság sehol, pedig az esetek többségében a nő bizony szeretné. Szeretne egy napot, amikor fehér ruhában a legszebbként oltár elé vonul a párjával. Őszintén kívánom minden nőnek, akinek ez vágya, hogy átélhesse, mert hihetetlenül jó érzés és nagyon hálás vagyok a férjemnek, hogy részese lehettem benne!

2022. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!