Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok nagyrésze előbb utóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyrésze előbb utóbb akar házasságot?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják hogy igen, meg gyereket is. De a valóságban nem ez látom, bár lehet még fiatal vagyok.
2021. júl. 29. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem, de embere válogatja.
2021. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, közelebb vagyok a negyvenhez, mint a harminchoz. Kislánykorom óta nem vonz, nem szeretem a felhajtást. Előző barátom szeretett volna olyan igazi habos-babos lagzit, szerencsére a mostanit nem érdeklik az ilyenek.

Általában nők piszkálnak ezért, "hiszen minden nő álma a fehér esküvői ruha".

2021. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Fele igen. Fele nem.
2021. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szabad ilyen egyszerűen nézni. Mert nem, de mégis sokan igen, csak nem előre eltervezve. Nem azért mert kifelyezetten ellene vannak, hanem csak nem mindenáron. Nem mindegy.

Én nem ismerek olyanokat akik mindenféleképpen akarnak házasságot, de tudom hogy sokan vannak. Az én ismerőseim körében nem egy ember már sok éve együtt éltek mire házasságot kötöttekkötöttek. Szóval nem ragaszkodtak hozzá pl 1 év után, hanem akkor amikor eljött az ideje, amikor megértek rá mondketten.

És szerintem az esküvőnk nem kell egyáltalán hagyományos lagzinak lennie. Lehet csak a tanukkal, szülőkkel stb. Sokan csak a nagy lagzit nem szeretik, a nagy felhajtást.

2021. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül akarok házasodni, az számomra csak egy papír. De ha mégis, akkor semmiképp sem vágyom nagy felhajtásra. Én, a párom, meg a kötelező tanúk és ennyi. Sosem szerettem a központban lenni, úgyhogy legyen kedves engem megkímélni ettől mindenki. :D
2021. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hosszú együttélést akár életünk végéig is..

Házasságot és gyereket soha.

2021. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Házasság nem, gyerek talán...
2021. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én igen, számomra a család fontos érték, viszont homoszexuális vagyok és jelenleg magyarországon erre nem lenne lehetőségem.
2021. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!