Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez tényleg ennyire felháborító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire felháborító mondat?

Figyelt kérdés

Kérem csak férfiak válaszoljanak.

3 éves házasok vagyunk, van egy 2 hónapos babánk, én vagyok vele itthon. A kertet és a háztartást is egyedül csinálom, ügyeket mindig én intézem. Bevásárolni együtt megyünk hétvégén. Tegnap is voltunk, az egyik kaja a héten pörkölt lesz. Viszont nem volt csirkemell, amiből szoktam, sem semmi más filé, csak csirkecomb. Mondom, nem baj, akkor majd én kifilézem otthon, most az egyszer jó lesz ebből is. Na igen, ma nekiálltam, de rengeteg idő és macera, úgyhogy mondtam, hogy legközelebb inkább átírom a menüt, de nem filézek többet combot. Én csak egy szimpla megjegyzésnek szántam, a férjem viszont nagyon kiakadt rajta, azt mondta hogy háziasszony vagyok, ráérek, ez a dolgom, még egy ilyet meghall akkor ő sem fog dolgozni menni többet. Megkérdeztem hogy miért van ezen most ennyire kiakadva, azt válaszolta, hogy nem fog azért éhezni mert nekem nincs gusztusom a húshoz. Mondtam hogy nem kell éheznie, nem azt mondtam hogy nem főzök, csak hogy ha máskor is csak combot kapunk, akkor abból mást csinálok, amihez nem kell kifilézni. Illetve nem undorodom tőle, csak ha megtehetem hogy egyszerűsítem a dolgokat, akkor egyszerűsítem. Erre megint csak azt mondta hogy akkor ő sem fog dolgozni aztán leshetek. Hasonló helyzetben lévő férfiak, ti is egyetértetek vele? Jogos ez az elvárása? Egyébként nem szokta magát ilyen kis semmiségeken felhúzni, lehet hogy csak a munkahelyi feszültséget vezette le rajtam?


2022. ápr. 4. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem jó combból az a nyamvadt pörkölt? 🤣 Sokkal finomabb, mint a száraz mellel, ha jól készíted el, akkor pedig leomlik a csontról a hús. 🤦🏼‍♀️
2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Hogy a fszomba lehet ilyen emberhez hozzámenni??? Nincs semmi önbecsülésed?
2022. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Vihar a biliben.
2022. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Ja hogy az a dolgod. Az is.

Most nagyon magas lovon érzi magát őfelsége, mert ő bezzeg DOLGOZIK míg te CSAK otthon vagy meg ez a dolgod. Miközben az ő gyerekét gondozod. Gratulálok. Mondd neki nyugodtan, hogy maradjon otthon a babával filézgetni, te majd örömmel elmész dolgozni. Paraszt.

2022. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 dregor ***** válasza:
72%

Egy ilyen degenerált baromnak hogy volt eszed gyereked szülni? És senki ne mondja nekem, hogy addig nem voltak jelei annak, hogy valaki idióta, maximum vakon repültél...


A pörköltet meg nem csak filézett húsból lehet főzni, sőt... a csont plusz ízt ad az egésznek. :D

2022. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Szuper jó társ, de tényleg.
2022. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nálunk én gyakrabban főzök, mert a feleségem bár tud, de utál főzni. Na és akkor mi van? Én meg utálok fürdőszobát takarítani, életemben 2x, ha csináltam. 1-1.

Ezzel azt akartam mondani, hogy nem, nem akadnék ki, az én szememben nem a nő kötelessége etetni a férfit. De ezzel nem vagy kisegítve úgysem, mert a te férjed másképp gondolja, szóval nem igazán értem, mi a kérdés célja.

32F

2022. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

A férjed egy paraszt. Jó lett volna még baba előtt menekülni, de hidd el, később még rosszabb lesz.


Amúgy a pörkölt combból finom. Én nem filézem. Mire kész a pörkölt, magától lejön a hús a csontról

2022. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igaza van, ha o dolgozik neked ki kene szolgalnod , de csak mondom h a hentes kifilezi neked a combot. Nehogy egy csirkee valjatok el 😂
2022. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!