Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem részérõl hangzott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem részérõl hangzott el ez a “kedves” mondat, szerintetek ezen csak úgy túl lehet lépni?

Figyelt kérdés

Pár hete hatalmas veszekedést csinált egy étteremben, mert egy késõbbi közös programot nem szerettem volna a barátaival. Inkább kettesben tölteni az idõt a parton.

Azt mondta szinte habzó szájjal (…), hogy utál mint a sz@rt és egy rabszolga mellettem. Szégyen, ahogy ott mindenki elõtt viselkedett.

Otthagytam a francba akkor.


2021. szept. 11. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Pedig igaza volt.
2021. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Jó nagy bunkó...viszont alapból nem mond ilyet senki sem a feleségének.Vagyis kevesen,mert vannak tajparasztok...de azért általában normálisan tudnak viselkedni az emberek nyilvános helyen.Úgyhogy az hogy ezt mondta annak elképzelhető hogy van oka,és előzménye is.Mi csak a te nézőpontodat halljuk...lehet hogy egy kibírhatatlan nőszemély vagy,és most telt be nála a pohár.

Ne vedd magadra,nem azért írtam...inkább szemléltetésképp...hogy tán neked is el kéne gondolkodnod hogy a férjed miért beszélt ilyen "kedvesen" veled.Valóban csak az általad leírtak miatt,vagy esetleg van előzménye is!

2021. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 moozygoo ***** válasza:
100%
Fű de nem illetek osszez
2021. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ennek van előzménye is,normális ember nem robban így, főleg nem nyílvánosan.Valószínű beszabályzod, mikor, mennyit, kivel mehet, eddig volt olyan hülye, hogy Rád hallgatott.Szex rendben köztetek?
2021. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2

Elõzmények:

Másfél éve ígéri, hogy abbahagyja a cigit, nem történt meg.

Akkor is kértem, ne gyújtson rá amikor velem van, mert masszív hányingerem van.

2021. szept. 11. 20:32
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Nincs jogod ilyet kérni tőle, ha már akkor is dohányzott, amikor megismerted.
2021. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#4

Egyáltalán nem szabályozzuk egymást.

Szex sincs rendben, heti 1, max 2, cigi miatt nem bírja velem a tempót 😃

2021. szept. 11. 20:35
 8/24 moozygoo ***** válasza:
77%

Szakitsatok mielőbb.

De beszabalyzod azzal hogy e cigizzen.


Napi hány dobozt szív ?

Csak mert én is dohányoztam aktivan, és nem okozott gondot az ágyban.

Lelki eredetű lehet, mint ez a kifakadas is.

Valószínűleg egyre több dolog gyűlik benne, és egy kis része most a felszínre tört.

2021. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Még valami más gond esetleg van vele?
2021. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

Felnőtt embert vagy elfogadod olyannak, amilyen, a szokásaival együtt, vagy akkor nem kell kapcsolódni. Nem az anyukája vagy!

Maga a stílus nem volt rendben, amit az étteremben csinált. Viszont nagyon rossz irányba megy a kapcsolatotok, nem tiszteled, mint férfi, nem viselkedsz nőként mellette. Ott fog hagyni.

2021. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!