Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez tényleg ennyire felháborító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire felháborító mondat?

Figyelt kérdés

Kérem csak férfiak válaszoljanak.

3 éves házasok vagyunk, van egy 2 hónapos babánk, én vagyok vele itthon. A kertet és a háztartást is egyedül csinálom, ügyeket mindig én intézem. Bevásárolni együtt megyünk hétvégén. Tegnap is voltunk, az egyik kaja a héten pörkölt lesz. Viszont nem volt csirkemell, amiből szoktam, sem semmi más filé, csak csirkecomb. Mondom, nem baj, akkor majd én kifilézem otthon, most az egyszer jó lesz ebből is. Na igen, ma nekiálltam, de rengeteg idő és macera, úgyhogy mondtam, hogy legközelebb inkább átírom a menüt, de nem filézek többet combot. Én csak egy szimpla megjegyzésnek szántam, a férjem viszont nagyon kiakadt rajta, azt mondta hogy háziasszony vagyok, ráérek, ez a dolgom, még egy ilyet meghall akkor ő sem fog dolgozni menni többet. Megkérdeztem hogy miért van ezen most ennyire kiakadva, azt válaszolta, hogy nem fog azért éhezni mert nekem nincs gusztusom a húshoz. Mondtam hogy nem kell éheznie, nem azt mondtam hogy nem főzök, csak hogy ha máskor is csak combot kapunk, akkor abból mást csinálok, amihez nem kell kifilézni. Illetve nem undorodom tőle, csak ha megtehetem hogy egyszerűsítem a dolgokat, akkor egyszerűsítem. Erre megint csak azt mondta hogy akkor ő sem fog dolgozni aztán leshetek. Hasonló helyzetben lévő férfiak, ti is egyetértetek vele? Jogos ez az elvárása? Egyébként nem szokta magát ilyen kis semmiségeken felhúzni, lehet hogy csak a munkahelyi feszültséget vezette le rajtam?


2022. ápr. 4. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ilyet tipikusan a keveset kereső, nehéz munkát végző férfiak mondanak. Mondd meg neki, hogyha nem megy dolgozni, elhagyod egy jobban kereső, nagyobb péniszű férfiért.
2022. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de ez trollkérdés? Odáig jutottam hogy 2 hónapos baba mellett kertet IS csinál egy anya, amikor a gyermekágy 6 hét. Ilyen ostobaságot nő tuti nem ír.
2022. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
A filézés nem egy olyan dolog szerintem, hogy azt ne lehessen megtanulni. Nagyon gyorsan megtanultam csirke combot csontozni. Talán az első pár alkalom volt nehezebb, utána ahogy egyre többet gyakoroltam simán megy most már. Nem ver meg az isten ha tudod és akkor a menüt sem kell átírni, hanem pikk pakk megcsinálod. Ez már kényesség és lustaság kérdése szerintem. Nyilván több időt vesz igénybe, mintha megvennéd a filét magában. Azért ez nem a világ vége na.
2022. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy frusztrált paraszt a férjed. Huh de nem bírom az ilyen embereket...
2022. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Az ne szóljon bele az aki nem csinálja!

A nő se szól bele a férfi munkájába, ennyi!

2022. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Igaz is , fenyegetőzés a jó kapcsolat alappillére!

🤔😆

2022. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Vopogós kamukévdés, de mivel a nép szereti az ilyet, ez megbocsátható, csak nem szabad igazán komolyan venni.
2022. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér a csávó.
2022. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Magyar proszto, ez a trend otthon, nem?
2022. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk én csomószor főztem pörköltet úgy a combból, hogy nem filéztem ki, és kifejezetten finom lett, szóval nem gondolnám, hogy ez akkora vízválasztó lenne :D Fene se áll neki majd a nyers csirkecombot kicsontozni, főleg nem egy ilyen kicsi baba mellett.


De ennek ellenére nyilván nincs igaza a férjednek. Reméljük csak munkahelyi feszültség.

(bocs, tudom, hogy férfiak válaszára voltál kíváncsi, de ha érdekel, a lányunk 20 hónapos, most vagyok 17 hetes terhes a fiunkkal, volt már párszor, hogy inkább a kényelmes, egyszerűbb megoldásokat választottam, mégsem kaptam SOHA, egyszer sem negatív megszólalást erre, nemhogy ilyen szintű kirohanást. És nem is tartanám normálisnak. Nem azért vagy otthon, hogy csirkét csontozz, hanem hogy a -közös- gyerekről gondoskodj)

2022. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!