Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vette el őt 1 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vette el őt 1 év után engem meg nem 6 év után sem? Őt tényleg jobban szereti vagy csak a kor miatt?

Figyelt kérdés

Már a 2.évben össze is házasodtak, most várják a gyereket is.

Mi Fiatal korunk óta együtt voltunk, 21 évesen szakítottunk ők 24 évesen jöttek össze


2022. márc. 30. 07:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekek voltatok még szinte.Amúgy igen jobb esetben.Nyilván mindenki azért van mással mert azzal jobb, jo ban szereti.
2022. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

...mert 25 évesen százszor több értelme van házasodni?

Addigra ért abba az életszakaszba, nem értem, mit nem értesz.

Amúgy az, hogy 21 évesen már együtt sem voltatok, szerintem remekül illusztrálja, mekkora ötlet lett volna 18 évesen összeházasodni. Egyedül azt nem értem, mit tudsz ezen hisztizni így évek távlatából is? Ha jól látom, már 3 ÉVE nem volt egymáshoz közötök, mire ők összejöttek..

2022. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Mintha a saját exemet hallanám. Nekem is volt egy korai barátnőm (16-21 korunk között), aki még a gimi vége előtt elkezdte tolni a kampányt, hogy ő menyasszony akar lenni. Ő inkább egyetemre sem megy, hadd szüljön egyből, az apjáék biztos átengednék nekünk a felső szintet a Nyoszolyórákos-alsó peremén lévő házban. 4 év hiszti után lett elegem, abszolút nem értette, hogy mi az, hogy én 21 évesen még nem akarok a szüleink pénzéből házasodni.

Eltelt azóta 8 év és a mai napig visszahallom ismerősöktől, hogy a csaj szerint egy rohadék vagyok, aki 'kihasználta' és az én hibám, hogy máig nincs férjnél. Ezzel a típussal nem lehet mit kezdeni.

2022. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Szakítottatok, tehát egyértelműen jó döntésnek tűnik utólag, hogy nem házasodtatok össze.

Nekem (nő vagyok) is volt 8 éves kapcsolatom is, amiből nem lett házasság, ellenben a férjemmel egy év után megtörtént az eljegyzés.

Egyszerűen az ember tizenévesen meg huszonévei elején rengeteget változik, fogalma sincs igazán, hogy mi is az, amit hosszú távon szeretne. Idősebben már kicsit egyértelműbb a helyzet. A férjemmel rögtön éreztem, hogy vele akarok élni, hozzá akarok menni, tőle szeretnék gyereket, a 8 éves kapcsolatban meg nem, pedig annpo őt is szerettem. Teljesen más minőségű volt a két kapcsolat.

2022. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert hozzád nem akart a férjedként tartozni.
2022. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vigasztalodj. 3 nálad idősebb korban lévő holgyrol tudom, hogy hasonlóan járt mint te. Jártak vagy együtt is éltek 6, 8 évig. Itt az volt a forgatókönyv, hogy mindent előre meg akartak teremteni. Ne akkor kelljen amikor a baba már jön. Saját lakás vagy ház, autók. Aztán mire minden osszejott volna mindhárom esetben a pasi szakított. Ők hamar kapcsolatban lettek újra. A hölgyeknek 30+ már kicsit nehezebb volt újból párt találni.
2022. márc. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

Veled csak dugni meg bulizni akart, őt el akarta venni feleségül, és gyereket akart tőle.


Ennyi a sztori, próbálj meg belőle tanulni, hogy a következő pasid téged akarjon elvenni, és ne csak a szex/bulipartnert lássa benned.

2022. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Te a dugópajti voltál, a másikat pedig feleségének akarta. Ennyi.
2022. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%
Így is korán házasodik. 20 évesen meg rettentő korai
2022. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%
És miért vett volna el? Hogy 21 éveseb elvált nő legyél? Inkább örülj, hogy nem házasodtatok.
2022. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!