Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnál, ha a házastá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha a házastársad azt mondaná, hogy a kutyátokat jobban szereti, mint téged?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 17:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Többet próbálnám a kutyapózt.
2021. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Elgondolkoznék ,hogy mikor ment ennyire tönkre a kapcsolat és hogy akkor miért is vagyunk mi még együtt.
2021. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha viccel, akkor azt mondanám, hogy az remek, mert én meg a sünt szeretem nála jobban. Ha nem viccel, akkor újragondolnám a kapcsolatunkat.
2021. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Kidobnám
2021. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
megdugatnám a kutyával, meg le is szopatnám vele az ebet.
2021. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Az én volt férjem ezt mondta, hogy jobban szeretem a kutyákat. Nem így volt (nem is értem az összehasonlítást), de addig kinzott ezzel meg közben bántotta őket (a végén szó szerint belerugott csak úgy, hogy mit keres itt lent a nappaliban, amikor épp pisilni engedtem ki), hogy betelt a pohár. Szerinte én jobban szeretem őket.. Szerintem meg szeretem a családom meg a kutyákat, de a kettő nem hiszem, hogy ennyire kellene ütnie egymástól, megfernek egy normális ember életében. Ha választani kellene, akkor az ember az első. De az, h mert szeretem a kutyát kizárja, h embert szeressem hülyeség. Mindegy. Szerinte én jobban szeretem a kutyákat... Én meg azt mondom, ilyen embert, aki a kettő között bármi párhuzamot tud húzni, meg féltékenykedni??, azt inkább hanyagolni kell, mert nem komplett.
2021. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Megcsalnám a kutyával és ketten jól kiröhögnénk!
2021. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
túl sok volt a familyguy
2021. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Úgy látszik 6-os hozza a formát, csak ő még le is tagadja, nem vállalja fel, hogy kutyának áll a zászló, nem embernek. Amúgy tipikus kutyatartó lelkület: előbbre veszik az embernél mindig mindenhol. Emlékezzetek csak közelmúltra, mikor kutyások mehettek utcára bármikor, te meg kussolj otthon kijárási miatt! Eszméletlen, kifordult a világ önmagából, nyúl viszi a vadászpuskát, befőtt elteszi a nagymamát, kutya meg főnököl az emberen. Szánalmas!
2021. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
na, 9es már mindenkit gázkamrába zárna meg akasztana, tessék! mellékelt ábra, milyen aránytévesztésekre képesek egyesek.
2021. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!