Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szoktassam le házastárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le házastársamat a folyamatos hazugságról?

Figyelt kérdés
Nem rég házasodtunk össze és utólag tudtam meg, hogy sokmilliós személyi kölcsöne van. Azóta állandó hazugság spirálban van pénzel kapcsolatos dolgokban. Egy jó ideje már heti rendszerességgel érnek megbántások különféle mértékben, ma is legalább egy órát gondolkodtam az ügyön. Szeretnék ezen változtatni, mert olyan érzésem van, mintha nem is szeretne.

2021. jan. 11. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez valast jelentene!
2021. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ki kéne deríteni az okát, hogy miért hazudik a vagyoni helyzetét illetően. Lehet otthonról hozta, vagy azt bánja amite elment akkor az a pénz.

De előbb azzal kell kezdeni, hogy kideríted, mi olyan dolog van ebbe ami nem érdemli meg az igazságot.

2021. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

>Ki kéne deríteni az okát, hogy miért hazudik a vagyoni helyzetét illetően.

Pontosan nem tudom az eredetét, mindig valami átláthatatlan válasszal hozakodik elő. Volt egy korábbi bírósági pere, ahol a munkáltató nem akarta kifizetni x hónapi bérét és ezért perelték be, kollégáival együtt, ami viszont elesett és arra (is?) vett fel személyi kölcsönt.

De ez nem tudom hogyan vezetett 4 millió forinthoz, ez máig érthetetlen számomra.


>De előbb azzal kell kezdeni, hogy kideríted, mi olyan dolog van ebbe ami nem érdemli meg az igazságot.

Párkapcsolat elején egyszer dühödten osztottam ki, hogy ne vegye el a pénzemet az asztalról úgy hogy nem is szól róla (ez jutott most eszembe).

2021. jan. 11. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Válj el tőle a pi...ba. Aki folyamat hazudik, az egy nyomorult ember, aki nem tisztel, semmibe vesz.

Tényleg kell ez neked?


Az exemről is kiderült, hogy ebben-abban hazudott, ki is vágtam a fenébe. Nekem nincs szükségem arra, hogy folyamatosan hlyének nézzen, plusz a bizalom egy másodperc alatt megszűnt.

2021. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Meg szerencse, hogy mivel hazastarsak vagytok, mostmar te is felelosseggel tartozol a hiteleert.
2021. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem, tartozik felelősséggel a hitelért ami házasság előtt vett fel az az ővé is marad.

Amit viszont utána... annak a felét megnyerte.

2021. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

> Tényleg kell ez neked?

Várandós lett egy babával ami megszületett és ami miatt elvettem, hátha megnyugszik, hátha nyugodtabb lesz a kapcsolat, ne kelljen félnie, hogy egyedül hagyom. Sajnos mióta összeházasodtunk csak rosszabb lett. Mintha fordítva sült volna el a dolog és még inkább feszültségben élnénk.


>Meg szerencse, hogy mivel hazastarsak vagytok, mostmar te is felelosseggel tartozol a hiteleert.

Saját családja elől is eltitkolja, nincs közös vagyonunk és ezt azért nem nézném ki belőle, hogy rámterheltje a hitelét.



Visszatérve a kérdésre, azaz egy dolog jutott eszembe, hogy helyette vezetem a számláit, kártyáit. De az meg ilyen zsarnoki lépés. Nem akarok ilyen szinten belefolyni az életébe. De nem is látom azt, hogy javulna a helyzetünk.

2021. jan. 11. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk is. Úgy kezdődött, hogy semmit nem tudtam a pénzügyi helyzetéről. Aztán mikor odaköltözött hozzám, rákérdeztem. Na akkor elkezdődtek a hazugságok. Nincs hitelem stb. Jöttek a fizetési felszólítások, a bírósági levelek, akkor ultimátumot adtam neki: vagy megmutatja a bankszámláját, vagy kiköltözik. Akkor próbált hülyére venni, időt húzni, jaj elfelejtettem a kódot, aztán kinyomtatta de csak a kiadásokat, a bevételeket nem, mert azon látszott volna, hogy fél éve vonják a fizetése harmadát. Aztán megelégeltem, ki akartam rakni. Akkor megmutatta, hogy kb. mindenkinek tartozik, már azt se tudja, hova mennyivel. A fizetése 10 napig tartott, a következő 20 napban én mentem bevásárolni. Én is próbáltam az ő bankszámláját is vezetni, 2 hónapig működött. Az ilyeneken nem tudsz segíteni. Én szakítottam, mert 3 év után még mindig napi szinten hazudozott és a tartozásai egyre csak nőttek. Egy ilyen emberrel nem lehet közös jövőt felépíteni.
2021. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!