Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok, ha a feleségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a feleségetek örömmel elmenne csapatépítőre 4 napra?

Figyelt kérdés
Miért vágynak emberek ilyesmire?
2022. márc. 10. 14:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
49%

"Lelép az asszony indul a buli. =D"


Ez elég rosszul hangzik. Miért nem olyan kapcsolatban vagy, ami együtt is buli?

2022. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 harebell ***** válasza:
87%

Én kifejezetten introvertált és zárkózott vagyok, de még én is szívesen mentem csapatépítőre, főleg, amikor igazán jó viszony volt a kollégákkal. Inni csak annyit ittam, amennyi jól esett, de bármennyit ittam volna, akkor se csaltam volna meg az aktuális páromat.


Te magad írod, hogy nincs rajta kívül életed és nincsenek barátaid, ez nem egészséges. Az pedig alapvetően természetes igény, hogy az ember a párjától/családjától külön is eltöltsön néha pár napot, más társaságban. Az, hogy te nem vágynál ilyen többnapos programra a kollégákkal, a te dolgod, de az égvilágon semmi baj nincs azzal, ha valaki igen. Süt rólad a féltékenység és önbizalomhiány, ezt próbáld meg rendbe tenni magadban és egy hullámhosszra kerülni a feleségeddel, ne azon durcázni, hogy elmegy egy csapatépítőre.

2022. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
51, igen, eddig én is azt hittem, hogy olyanban vagyok
2022. márc. 10. 17:06
 54/61 A kérdező kommentje:
52, igazad lehet :( köszönöm a válaszod
2022. márc. 10. 17:34
 55/61 anonim ***** válasza:
97%
Abszolút nem rosszindulatból mondom, de ha így viselkedsz, és továbbra is ilyen nyomi maradsz, tényleg arra fog eszmélni előbb-utóbb, hogy nem vagy elég jó neki. Hát viselkedj már talpraesett férfiként, akinek van élete, el tudja foglalni magát, és nem önsajnáltatva vinnyog a sarokban, mert a felesége elmegy egy 4 napos csapatépítőre. Ettől a viselkedéstől kb mindenki kiábrándulna.
2022. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
55, oké
2022. márc. 10. 17:40
 57/61 anonim ***** válasza:
49%
4 napos? Nálunk maga a tény, hogy a férjem vagy én 4 napra elmenne egy ilyenre az okés, de én biztos nem bírnék ki 4 napot a munkatársaimmal. Pedig viszonylag jó helyen dolgozok. De nekem a napi 8 óra bőven elég.
2022. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Te sem vagy teljesen normális. Hogy miért? - kérdezed... Gondoltam, hogy nem tudod...
2022. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
3%
Azért vágynak erre a zemberek, mert észreveszik, hogy egy idő után a kapcsolatuk olyan lesz, mint az állóvíz: elvannak egymás mellett, megszokják egymást. Általában 2 év, és vége a rózsaszín ködnek, így változtatni szeretnének dolgokon.
2022. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
20éve vagytok együtt. Hány éves a gyerek, akivel otthon kéne maradnia "foglalkozni"? 18?
2022. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!