Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csapatépitőn van vki normális hogy a párja nem érheti el? Vagy én ragaszkodom tul?

Figyelt kérdés

Már az sem tetszett hogy pont akkor van amikor tudnánk találkozni, pont a munkája miatt tudunk ritkán.

Elmondása szerint pont ő szervezte es a műszak miatt csak ekkorra tudta betenni.

Ki nem hagyná a kollegaival a tréninget


De hogy tréning alatt még csak ki is kapcsolta a telot? Szolt előre de én ezt nem értem


2018. dec. 11. 19:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Előtte meg olyanokat irt nekem hogy kíván be van pörögve. Felhuzta magát


Csak nekem gyanus az egész?

2018. dec. 11. 19:13
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle, ha hazajött a tréningről.
2018. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs az a tréning, ahol ki kell kapcsolni a telefont és eltűnni x időre.

Én nem csodálom, hogy gyanakodsz, én is ezt tenném, és nagyon zavarna. Nekem megfordulna a fejemben, hogy az a tréning milyen fajta tréning lehet, ahol valaki abszolút nem elérhető egyáltalán...

2018. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
szex közben illik kikapcsolni
2018. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezt túlreagálod. Azt hittem három napra elmegy a világ végére, de nem erről van szó. Szerintem foglalkozz te is kicsit a karriereddel, akkor talán majd jobban a helyébe tudod képzelni magad és nem leszel egyből ilyen számon kérő.
2018. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindenesetre ha nő lenne a dologban az ugy is kiderül.

A megcsalo pasik mind elhidegülnek a párjuktol. Észre venném rajta. Most is annak tűnik.

1-2 honap és ki fog ütközni kivel vagyok.


De ez a bizonytalanság

2018. dec. 11. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Annyira azért én se lennék boldog...

De ha megbízol benne, akkor ne idegesítsd magad.

2018. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 peca1000 ***** válasza:

Tréningen, amikor előadás van, ki kell kapcsolni a telefont, vagy le kell némítani.


Ha ekkor nem éred el, az normális.

2018. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez olyan forraltborozos trening volt mert sok a viszály a kollegak kozott.

A régiek bántjàk az ujakat stb


De irt. Küld képeket.ennyi volt mert holnap munka. Merül. Mindjàrt lesz. Es kibirtam hogy nem irogattam rá.:)


Leesett a kő a szivemről. Ez most izzados meccs volt nagyon.

2018. dec. 11. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

"Mindenesetre ha nő lenne a dologban az ugy is kiderül. A megcsalo pasik mind elhidegülnek a párjuktol. Észre venném rajta."


Ez mekkora hülyeség. A csapatépítő a részegen félredugásról szól. Nemhogy nem hidegül el tőled utána, hanem még duplán kíván majd, hisz feldobódott a nemi élete, volt egy kis változatosság.

Az elhidegülés akkor van, ha érzelmileg belekavarodik valakibe, de egy csapatépítős félredugás nem erről szól. Ott ha vége a tréningnek, vége a viszonynak is.

2018. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!