Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok, ha a feleségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a feleségetek örömmel elmenne csapatépítőre 4 napra?

Figyelt kérdés
Miért vágynak emberek ilyesmire?
2022. márc. 10. 14:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
Én feleség vagyok. Nem akkora örömmel, de elmennék. Mert nyilván nem fakultatív. Egyrészt. Másrészt még akár jó hangulatú is lehet.
2022. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
95%
Mert jó buli? Nálunk legalábbis mindig jó buli. Persze biztos van ahol kényszeredett és uncsi. Nyaralás amit a főnök fizet.
2022. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
95%

Szocializáltak


En megfigyeltem a barátomat aki rendkívul extrovert, egy utolsó öregapóval is, szomszedokkal orvosokkal kollegaival millio cegvezetokkel is oldott nevetős mindenki imádja. A társaság őt tölti!


En introvert vagyok tele megfelelesi kényszerrel egy csapatépítő egyenesen a halálom lenne kollegakkql formulárisan jópofizni.

2022. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

0 kontextust adtál a kérdéshez,igy pedig nem tudom milyen választ vársz.

Jóban van a kollégáival/baráti viszony van köztük?

Hova mennek?

Milyen programok lesznek?

Szeret kimozdulni/örül, ha valami megtöri a mindennapok szürkeségét?


Annyi alapján amit írtál max azt lehet mondani, hogy "huuu biztos megcsal!!!.!"


A feleségedet te ismered, jobb esetben együtt is laktok és rendszeresen beszéltek, szóval akár meg is kérdezheted tőle hogy miért várja.

2022. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
41%
Barátom mindenféle körökben mozog az alja drogosak közt is, hatóságiak közt is, "nagyhalak" "nagyfejek" közt is imádja őt mindenki. És mindenkivel spanol boldog pozitív!
2022. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
0%
3.voltam
2022. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
96%
Jó szórakozást kívánnék és négy napig kockulnék, egyszál zokniban mászkálnék és pizzát ennék minden este. Lelép az asszony indul a buli. =D
2022. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
94%

Miért gondolják egyesek azt, hogy rossz dolog társaságba menni és kikapcsolódni?


Én is extrovertált vagyok, legjobban az tölt fel ha barátokkal/társasággal vagyok. Akár egy emberrel akár többel. Élvezem, szeretem az embereket.

Aki ezt élvezi az miért ne menne örömmel?

2022. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
91%

A párommal mindketten szoktunk menni akár többnapos csapatépítőre, hol itt a probléma? Mindkettőnknek nagyon jó közössége van a munkahelyen, a legtöbb ilyen esemény egy tök jó buli szokott lenni.

Imádjuk egymást és sok időt töltünk együtt, de azért mindkettőnknek van bőven élete a másikon kívül.

27/N

2022. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond ezzel? Az én feleségemnek mondjuk a háta közepére se hiányozna, de ha menne, max jó szórakozást kívánnék neki.
2022. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!