Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok, ha a feleségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a feleségetek örömmel elmenne csapatépítőre 4 napra?

Figyelt kérdés
Miért vágynak emberek ilyesmire?
2022. márc. 10. 14:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
76%
Már ott el van cseszve a dolog, hogy engeded dolgozni. A fehérnépnek otthon van a helye! 4 nap? Mit képzel, mit fogsz addig enni, mit fogsz felvenni? Mit képzel ez? Majd 4 napig fényesítgeti a kollégák cerkáját, az ura meg addig haljon éhen? Én biztos nem hagynám!
2022. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy miért vágyik valaki arra, hogy a hétköznapi kollégáival legyen 4 napot egy szállodában, bebaxva, wellnessezve. Én pl. rohadtul nem vágynék erre, max egy reggeltől-estig tartó dologra. Nem tudom lebeszélni, hogy ne menjen, hanem inkább velem meg a kisfiunkkal legyen.
2022. márc. 10. 15:03
 13/61 anonim ***** válasza:
31%
Őszintén meglepődnék, alapvetően mindketten irtózunk az ilyesmiknek a gondolatától.
2022. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Én is meg vagyok lepődve, mert nem értem, hogy miért vágyik arra. Oké 4 csillagos hotelbe mennek wellnessezni, de miért nem velem akar menni, miért a kollégáival
2022. márc. 10. 15:06
 15/61 anonim ***** válasza:
49%

Azt nem a GYK válaszolói fogják helyetted megmondani, hogy mi a gond a házasságoddal, amiért a férjed inkább a kollégákkal tölt négy napot.

Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, hogy mindenáron lebeszéld, akkor valószínűleg részedről elvárás, hogy ne töltsön időt külön tőletek. Lehet, hogy pont ezért "menekül".

2022. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
95%
Anyaként mondom, szerintem örül, hogy egy kicsit lazíthat nyugodtan anélkül, hogy a gyereket kellene közben hajkurásznia. Imádom a gyerekeimet, és szeretek velük is nyaralni menni, de az nem olyan pihenés, mint amikor nincsenek ott és csak magamra kell figyelni.
2022. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan nem érted miért megy el valaki egy 4 napos nyaralásra, ami ráadásul ingyen van? Ha csak nem vagy szellemi fogyatékos, akkor kétlem. Ez a mártírkodás, meg a gyerekkel való manipulálás, zsarolás undorító.

Azt is kétlem, hogy ti együtt soha nem mentek sehova. De ha még így is van, arra nem az a megoldás, hogy akkor nem megy el a céges rendezvényre. Ja igen, a csapatépítő céges rendezvény, ha nem is hivatalosan kötelező, akkor sem biztos, hogy jó szemmel nézik ha valaki ok nélkül ellógja.

2022. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
1%
ha férfiak is lesznek meg italozás akkor nem engedném egyedül.
2022. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Mert veled ellentétben ő kedveli a kollégáit és valószínűleg extrovertáltabb típus. Te viszont, gondolom, féltékeny vagy meg nem szeretnél 4 napig egyedül lenni a gyerekkel...?

Egyébként miért gondolod, hogy leissza magát? Én is voltam ilyenen (két gyerekes anyaként, kötelezően és nem annyira szívesen), de végülis jó buli volt és nem rúgtam be és persze nem is jöttem össze senkivel, eszembe sem jutott.

2022. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

"Oké 4 csillagos hotelbe mennek wellnessezni, de miért nem velem akar menni, miért a kollégáival"


Gondolom, nem csak azon a hétvégén tudnátok kettesben elmenni valahova.


Hogy függ össze a két dolog?


Ha szeretnél vele kettesben elmenni pár napra, miért nem tervezed meg, szervezed meg?


(Akár a kisfiatokkal együtt, vagy ha már akkora, hogy tud rá nagyszülő, nagynéni vagy bárki más vigyázni, akire nyugodt szívvel bíznátok, akkor kettesben?)


Gondolom, a csapatépítőt nem saját zsebből fizetik, hanem a cég, tehát a családi költségvetésből sem veszi el azt, amit közös kikapcsolódásra szánhatnátok, nem?

2022. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!