Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magatehetetlen állapothoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magatehetetlen állapothoz vezető betegség, akarnátok ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés

Én nem akarom ezt neki. Egy boldog, teljes életet akarok neki, akartunk mindent, gyerekeket, utazni, szép életet. Nem akarom, hogy mellettem maradjon, mert többet érdemel, mással, aki ezeket meg tudja neki adni.

De azt mondja, jóban rosszban, ő neki én kellek.


Valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?



2022. márc. 5. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Maradnék vele
Elhagynám, új életet kezdenék
26 szavazat
1 2
 1/19 harebell ***** válasza:
85%
Soha nem hoznék helyette döntést, pláne nem ilyen horderejű kérdésben. Ez azt jelenti, hogy ha magamban azt is gondolnám vagy kívánnám, hogy mással éljen teljes életet, nem hagynám el - hagynám, hogy ő döntsön, az ő élete. Ha velem akar maradni, maradjon (valahol azért örülnék is neki). Magamról tudom, hogy fordítva én is kitartanék a férjem mellett. Persze nagyon nehéz helyzet, de aki szeret és kitart melletted, azt fogadd el.
2022. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Mert szeret téged. Nagyon nehéz olyan embert találni, akit igazán szerethet az ember. Ilyenkor őt nem dobjuk csak úgy el.

Még ha el is hagyna, valószínűleg csak magányos lenne, évekig nem találna mást helyetted.

Ne hibáztasd magad. Ha pszichológussal beszélgetnél erről, ő is ugyanezt mondaná.

2022. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Egy 25 éves gyönyörű csaj ismerősömet ostromolják a férfiak.

De ahogy kiderül róla, hogy nem lehet gyereke inkább keresnek mást.

Idővel mindenki talál megfelelő társat!

2022. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
3) hagyjuk már, öt perc alatt találni pasit, aki szintén nem akar gyereket.
2022. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Hol vannak a válaszok?????
2022. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem dobnék ki senkit, de hát én vagyok ilyen hülye, aztán meg felépülne és otthagyna másért tuti.
2022. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
AZ én exemnek is betegsége van, és hiába akartam vele maradni, végül ő szakított. SZóval a válaszom igen, maradnék, elviselném a betegséget.
2022. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Az lényegtelen, hogy én elviselem a betegségét, ha ő engem nem.
2022. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a cenzúra???
2022. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Eddig 9 válasz van, mind látszik nekem. Mire gondolsz?
2022. márc. 6. 10:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!