Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magatehetetlen állapothoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magatehetetlen állapothoz vezető betegség, akarnátok ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés

Én nem akarom ezt neki. Egy boldog, teljes életet akarok neki, akartunk mindent, gyerekeket, utazni, szép életet. Nem akarom, hogy mellettem maradjon, mert többet érdemel, mással, aki ezeket meg tudja neki adni.

De azt mondja, jóban rosszban, ő neki én kellek.


Valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?



2022. márc. 5. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

9. Ha embertelen, éretlen, válaszokat ad valaki ,akkor törli a moderátor!

Ezzel biztosítva az oldal jellegét.

2022. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha annyira magatehetetlen lenne valamelyikünk, átsegítenénk egymást a túlvilágra, vállalva minden következményét, ezt megbeszéltük. Egyikünk sem akar így élni és család életét tönkretenni.

Betegség, akár amputáció, vagy bármi olyan, amivel meg lehet tanulni együtt élni, az nem váló ok. Megfogadtuk, hogy ott leszünk egymásnak és egy házasság részemről nem csak arról szól, hogy a jó dolgokban vagyunk együtt. Ki lennék borulva, ha ő döntést akarna hozni helyettem.

2022. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

12.-re.


Nem ellened beszélek, de kíváncsi vagyok, hogy a moderátor törli-e a válaszodat. Szinte ugyan ezt írtam én is, és az enyémet törölte.

Pedig ez szerintem nem szabályszegő.

2022. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
Én végigkísérném ameddig lehet és amikor kérné, segítenék. Majd mennék utána. Szeretek egy lányt aki hasonló cipőben jár, fog rosszabbodni az állapota és egy percig sem filóznék azon hogy kitartok mellette mert szeretem.
2022. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
Szia kérdező! Én pont ezért lettem szerető...A beteg nem húzhatja vissza az épp embert.Én mozgássérült vagyok.Nem tudok főzni,háztartást vezetni..Beleszerettem a legjobb barátomba..De neki van felesége.Aki haza várja.Joga van megkapni mindent.Viszont én csak a szexet tudom neki megadni.Az meg otthon nincs...Sose gondoltam volna hogy kellhetek egyegészséges embernek mint szerető..De vannak még csodák. Viszont sosem hagynám hogy elhagyja a feleségét miattam.Negatív kommenteket nem kérek."Ítélj hogy ne ítéltess meg!"
2022. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

SM???


Nem kell besz@rni, mert mindenkinel mas es mas a betegseg lefolyasa! Van aki evtizedekig tok jol el van es kb. mindent tud csinalni es csak joval kesobb gyengul le, de meg akkor sem nevezheto magatehetetlennek!

A joban rosszban pedig nalam is ervenyes.

2022. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már megint te?


A párkapcsolati problémákban már kérdezted.

2022. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2022. márc. 8. 21:03
 19/19 anonim ***** válasza:

jólneveltség miatt maradnak, meg mit szól a világ


a beteg, ha nem önző és szereti, nemcsak élősködik akár érzelmileg is a másikon, önmaga szakítja meg a kapcsolatot, nem cseszi szét a másik életét, hanem magának marad a nyomorával nem a másikra hivatkozva, a másikra terhelve mutogat, hogy dehát, maradni akart velem, nem tehetek róla, én nem tehetek semmiről,ő akarta, ő maradt itt, hogy magammal rántsam


személyes tapasztalat

2022. márc. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!