Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 9éve vagyunk házasok a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9éve vagyunk házasok a férjemmel ,szeretjük egymást,de mégis ott az a kis hiány érzett bennem amit nem tudok hova rakni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen az egyik kollegám elkezdett udvarolni, nagyon kedvesen és megértően beszél velem , meg helyes is. A férjemnek ritkán vannak olyan pillanatai amikor kimutatja az érzelmeit, ő inkább az a hűvős fajta. De kezdtem azt érezni ,hogy nekem törödésre van szűkségem. És ez a kollega valamiért megfogott. Nem hagynám el a férjem érte ,sőt senkiért, csak jó érzés ,hogy vapaki törödik velem. Mi a baj velem?
2022. febr. 12. 11:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Egyedül neveltem a fiamat bolcsis korától 6 évig

Mindent meg lehet oldani Hozzateszem klassz munkahelyem van 8-16-ig munkaidovel így tudtam hozni vinni délután edzés majd haza

Nyugodt kiegyensúlyozott élet még ha minden rajtam is volt egyedül

2022. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Persze van az a pont amikor már minden azt mutatja ,hogy ki kell lépni egy kapcsolatból. De én amúgy nem attól félek ,hogy nem tudnám magam fennt tartani,hanem ibkább a magánytól, de viszont sokszor úgy örülök,hogy a férjem késő este ér haza és nem is találkozunk ,ha hamarabb jön akkor meg gyomor idegem van ,hogy mibe fog már megint bele kötni. Mindig a hibát keresi. Vagy szimplán lehet ,hogy csak én változtam meg és már nem tudom elfogadni ezt a viselkedést ,amit ő csinál velem. Mert megmutatta valaki,hogy normálisan is lehet hozzám állni.
2022. febr. 12. 17:06
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Ezt érzed Konkrétan labrazasod van tőle Nincs ezen mit ragozni Szerintem ehhez képest egyedül lenni messze nem magány hanem feludules nekem legalábbis az volt De az én vagyok
2022. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Lehet igen ,hogy jobb lenne. Köszönöm mindenkinek a válaszát , kedvesek vagytok.
2022. febr. 12. 17:15
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Ne feled kérdező, hogy mindig van csábítóbb, szebbnek tűnő, jobbnak látszó,ígéretesebb,izgalmasabb !

De azt se feled, hogy minden csoda 3 napig tart !

Elválni könnyű !

Megházasodni nehéz !

De a legnehezebb a meglévő házasságot megtartani, főleg úgy, hogy nem teszünk bele energiát, munkát, mind azért , hogy az a házasság szép,jó, örömteli és elégedett legyen!

A munkatársad, pont azt a benned lévő és általad sajnos idegennek, idegen férfi felé kimutatott, hiányérzetedet vette észere, azaz azt , hogy PRÉDA vagy !

Te meg elkezdtél bedőlni a férfi csábításainak !

Meginogtál és a férfi pont erre játszik egészen addig, amíg le nem fektet!


(55 éves családapa, férj, férfi szavai ezek )

2022. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Kedves 15ös ,köszönöm a jó tanácsot. De itt én vagyok az a fél aki érzelmet ad a házasságba ,a férjem meg nem ad bele érzelmet. Így nehéz küzdeni valamiért,ha nem kapom meg az érzelmi oldalt, egy kapcsolat nem csak a testiségről kellene ,hogy szóljon,hogy az egyikfélnek jó legyen minden téren , a másik meg eljusson arra a pontra,hogy neki nem elég a testiség ,hanem érzelmeket is akar.
2022. febr. 14. 17:15
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

15 -ös vagyok !


Dolgozzál rajta , tegyél érte, hogy a férjed érzelmeket is fejezzen ki feléd irántad !

Csinosítsd magadat, tudod, fodrász,kozmetikus,műkörmös,szolárium,sportolás, csinos ruha, szép cipő , jó parfüm, stb.stb.

Nincs az a "csúnya" nő, aki ne tudná magát annyira kicsinosítani, hogy a férje ne kezdjen el féltékeny lenni reája !

De te, ugye a csúnyánál azért sokkal szebb vagy ! ( szép, az egy relatív fogalom)

Szóval, vagy te annyira ügyes és vagy te annyira NŐ, hogy had ne én tanítsalak meg, mint férfi, a női praktikákra, amikkel egészségesen féltékennyé tudod tenni a férjedet !

Egy egészségesen féltékeny férfi, mindig igyekszik udvarolni, kedveskedni a feleségének !

Azaz érzelmeket is visz bele a kapcsolatba!

Szóval dolgozzál a kapcsolatodon !

Neked , nektek lesz jobb és szebb életetek ezáltal !

2022. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

bár a 15-ös első hozzászólásával nagyon egyetértettem, az utóbbival sajnos nem tudok. az, hogy a férje nem visz érzelmeket a kapcsolatba nem azért van, mert a felesége nem pörög a fején egyszál tangában, meg illeg összevissza előtte. amúgy is rühellem ezt a tanácsot, mert

1. miért a nőnek kell állandóan azon munkálkodnia, hogy fel legyen pezsdítve a szexuális élet, miért neki kell új bugyikákat vennie, meg szoliba/ körmöshöz (?????) járnia?

2. a kérdezőnek az érzelmek hiányoznak, ami nélkül neki már nem kívánja túlzottan a szexet (legalábbis én így értelmeztem). akkor pont nem fog segíteni neki az, hogy megintcsak ő dolgozik a kapcsolaton, meg körüludvarolja a férjét, aki ismét nem tesz érzelmet a kapcsolatba

3. tegyük féltékennyé a férjet??? elég játszma szagúan hangzik. nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba. lehet az én kapcsolatom működik másként, de itt nincs helye ilyen gyerekes dolgoknak. a féltékenység nálunk már egy tünet, amit ORVOSOLNI szeretnénk, nem pedig előcsalogatni

4. szintén a saját kapcsolatomból tudok kiindulni, de ha nálunk lelkileg/érzelmileg volt instabilitás, akkor mi azokon az aspektusokon dolgoztunk, nem pedig szexel próbáltuk a hiányt pótolni, szexel próbáltuk megoldani azokat a dolgokat, melyeket nem a szex idézett elő. ilyenkor mi mindig extrán figyeltünk a másikra, elutaztunk kettesben, sok, mély, őszinte beszélgetés segített (és ezek után a szex is sokkal gyakoribb és jobb lett). nyilván mindkét félnek motiváltnak kell lennie, mert egyedül nem fogod tudni megoldani

2022. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

18 -as !

én a 15 -ös vagyok.


1. miért a nőnek kel állandóan azon munkálkodnia, ....

Válaszom : Nem , Nem mindig a nőnek kel munkálkodnia !

De a kérdező esetében, szerintem igen !

Természetesen , itt a gyakorin nem lehet, és szerintem nem is szabad, mindenkire egyformán érvényes javaslatot tenni/mondani.


2. Nem szabad előre azt sugallni, hogy a Nő meg se próbáljon dolgozni a kapcsolaton, mert úgysem fog segíteni a kapcsolaton.


3. Természetesen egy "beteges" féltékenység az nagyon nem jó és a játszmázás sem jó !

De, egy egészséges féltékenység az kell ahhoz, hogy a megfelelőszintű érdeklődés tüze ne aludjon ki!

(a Nő feladata a csábítás, a Férfi feladata a hódítás)


4. Teljesen egyet értek.

Azon kell dolgozni, ami éppen az aktuális gond - probléma.

2022. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%
A férje tojik rá. Nem mutat érzelmeket. Ha szexelnek, nem figyel a feleségére, hogy neki is jó legyen. Esetleg feküdjön alá új szexibugyiban, hogy az ura örömét lelje benne, ő meg undorral, de ismét hoppon maradhasson? Remek tanács.
2022. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!