Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 9éve vagyunk házasok a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9éve vagyunk házasok a férjemmel ,szeretjük egymást,de mégis ott az a kis hiány érzett bennem amit nem tudok hova rakni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen az egyik kollegám elkezdett udvarolni, nagyon kedvesen és megértően beszél velem , meg helyes is. A férjemnek ritkán vannak olyan pillanatai amikor kimutatja az érzelmeit, ő inkább az a hűvős fajta. De kezdtem azt érezni ,hogy nekem törödésre van szűkségem. És ez a kollega valamiért megfogott. Nem hagynám el a férjem érte ,sőt senkiért, csak jó érzés ,hogy vapaki törödik velem. Mi a baj velem?
2022. febr. 12. 11:38
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
50%

Valszeg az, h inkàbb fordulsz egy idegen fele, semmint a pàrod fele.


Ez lehet a baj. Plusz az, h 90%os valószínűséggel nem írtàl le még dolgokat, amik zavarnak.

2022. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
9 év után mit vársz? A nagy érzelmek ilyenkor kezdenek hiányozni. Te döntesz, hogy újra szerelmes leszel vagy maradsz a biztosban. A másik érzései és döntése pedig egy másik történet. Semmi nem garantálja, hogy lesz happy and.
2022. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Zavar az hogy semmiben nem segít , zavar az hogy az ágyban csak magára gondol ,mióta együtt vagyunk csak neki legyen jó , zavar az hogy mindennel vádol,nézegeti a facebookom ,ha bejelől valaki akkor ahhoz egyből közöm van. Na eddig semmi oka nem volt erre. És lehet hogy éppen ezért fordulok inkább az idegen felé ,mert valahogy azt érzem ,hogy ő nem vádol. Nincs köztünk amúgy semmi vele ,ő is házas én is ,csak flörtölünk. Csak az a bizonyos rossz érzés bennem van , hogy sokszor gondolok rá , mikor a férjemmel vagyok. Valami furcsa megmagyarázhatatlan dolog. Amúgy meg tényleg a férjem azon kívűl hogy kiszolgáltatja magát , itthon semmit segít csak el vár , az ágyban is csak elvàr, nem mutatja ki az érzelmeit,semmi baj nincs vele.
2022. febr. 12. 11:53
 4/24 A kérdező kommentje:
Persze ,hogy én döntök. Írtam elhagyni nem hagynám el. Nem biztos ,hogy újra megtudnék szokni valakit együtt élés terén. Csak akkor is rossz ,hogy cselédnek érzem magam.
2022. febr. 12. 11:56
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Semmi baj nincs a ferjeddel? Azon kívül hogy a haztartast meg az ő kielegiteset eljárás te meg semmit nem kapsz cserébe az nem baj? Nekem baj lenne
2022. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
* az ő kielegiteset elvarja
2022. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Amit megfogalmaztál azzal nem vagy egyedül, vagy millió hasonló ilyen pár van, hasonló problémával, és igy éldegélnek amig meg nem hallnak, vagy szeretőt tartanak, hogy kibirják az ilyen sevele, se nélküle kapcsolatokat.

Vannak akiknek borzasztóan rossz szexuális életük van, de mégis együtt vannak, mert „hát olyan jó vele élni”…igen, de érzelmi része egyáltalán nincs a kapcsolatban, és pont itt csúszik el mindenki a lelki/érzelmi része az életüknek egy sivár/keserű sivatag ami egyelő a lassú lelki halállal és a legtöbb ilyen házasságban még ráadásul gyerek is van…hoppá.

Mindegyik azt vágja a másik fejéhez, hogy a biztos a bizonytalanért, de senki sem meri felvállalni azt, hogy kilépjen a bizonytalanért, inkább cselédként elvan egyoldalúan szolgálja a másikat, viszonzás nélkül .

Senki sem fogja fel, hogy a régen azt mantrázták őseink a női családtagnak, hogy „türgyé lányom a másik sem lesz jobb”. Igen ez régen igy volt, türni kellett, de most nem szükséges, miért is?

Álljon ki magáért mindenki és csapjon az asztalra a fenti példa is mutatja, elvárás van, egyoldalú kapcsolat van, viszonzás nincs, akkor mit vár ettől a kapcsolattól? Biztonság? hagyjuk…

Ez a férfi egyébként mindig ilyen volt, ha nem vettem volna észre a 9 év alatt, aki változott az TE magad, eddig jó volt neked úgy, hogy kiszolgáltad stb…

2022. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen én változtam én családot és nyugalmat akarok ,amit valószínű nem tőle kapnék meg ,ha születne egy gyerek vele is egyedül maradnék a nevelésében. Amúgy meg semmi sem biztos , egyik kapcsolat sem viztos. A másik fél sem hagyná el a feleségét és a gyermekét.
2022. febr. 12. 16:04
 9/24 anonim ***** válasza:
43%

Lehet nem hagyná el

De van amúgy olyan opció is hogy kilepsz a hazassagodbol nem a hapsi hanem magad miatt mert neked ez rossz És élsz egyedül Aztán majd jön olyan akivel jó lesz

2022. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
7-es, most ugyanúgy tűrni kell a legtöbb esetben. Én legalábbis csak nyomorognék anyagilag egyedül, de ha a pénz nem is lenne gond annyira, a gyereknevelésben sokkal kiszolgáltatottabbak vagyunk, mint elődeink. Ha csak azt a logisztikát nézem, ami ahhoz kell, hogy a gyerekért időben odaérni a suliba, lehetőleg 16:00-ig legkésőbb, mert 16:30-kor már garantáltan a portán ül a suliajtóban és hallgatja az úgyeletes pedagógus szemrehányásait, hogy későn jönnek érted, hogy a nyári vakációról ne is beszéljünk. A kiszolgáltatottság a munkahelyen, amiért gyereked van...Én nem érzem azt, hogy olyan egyszerű lenne válni. Aki viszont gyerek nélkül poshad a pocsolyában, az meg is érdemli a sorsát.
2022. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!