Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baj azokkal a nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azokkal a nőkkel, akiket nem vesznek el?

Figyelt kérdés
Borzalmas stílusú nőknél látom hogy alap , hogy van férjük… és vannak akik güriznek: értem ezalatt a testmozgást illetve kedves, empatikus és mégsem veszik el… ( 4 év kapcsolat után semmi )
2022. febr. 8. 19:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Minden egyes ember fejébe nem látok bele, ahogy te sem, viszont kellő tapasztalattal lehet rá következtetni, hogy valaki úgy érzi magát jól, vagy ez csak egy álarc. Hogy mást ne mondjak, egy boldog, az egyedüllétet élvező szingli nő soha nem fogja hirdetni a szingliségét és nem fogja bizonygatni, hogy márpedig ez milyen jó.
2022. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

15. Nem írok korhatárt, akinek nem inge ne vegye magára. Egyébként Logikus, hogy felnőtt kapcsolatokra vonatkozik a dolog, mivel ebben a kategóriában vagyunk.

Mellesleg, azért nem minden fiatal link, komolytalan stb, 18 évesen is lehet annyit érezni, tudni, hogy valaki teljesen házasságellenes vagy majd házasságban szeretne élni. Lehet azt is érezni hogy akar e pl gyereket vagy sem a jövőben. Én pl 15 éves korom óta tudom, hogy milyen helyen dolgoznék szívesen, hogy házasságra vágyom, gyerekre pedig egyáltalán nem.21 év telt el azóta. Egyik sem változott azóta sem. Ott dolgozom ahol fiatalon is akartam, 10+ éve már házas vagyok, de gyereket továbbra sem akarok, soha.

Sok ember van a világon akinek fiatalon is határozott elképzelései vannak a jövőjével, annak bizonyos részeivel kapcsolatban, tudja milyen életet akar élni.

2022. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!