Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a baj azokkal a nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azokkal a nőkkel, akiket nem vesznek el?

Figyelt kérdés
Borzalmas stílusú nőknél látom hogy alap , hogy van férjük… és vannak akik güriznek: értem ezalatt a testmozgást illetve kedves, empatikus és mégsem veszik el… ( 4 év kapcsolat után semmi )
2022. febr. 8. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Mivel "kedves és mindent megtesz", nem száll ki olyan kapcsolatból, amiből egy kevésbé kedves és megértő ember már rég kiszállt volna, hanem 4 évet benne van.


A másik, hogy szerintem a pasik nehezebben vesznek el maguknál rosszabb anyagi helyzetben lévő nőket, mert akkor már anyagilag buknának rajta. A kövér csaj meg többet keres, a bunkó meg elhagyással fenyeget, ezért mindkettőjüket gyorsabban elveszik.

2022. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a furi, hogy sok nem valami előnyös külsejű nő hamar férjhez megy, a szebbek közül meg tok sokan egyedül vannak.
2022. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kedves és okos valaki, ha olyan férfival van, akinek nem fontos a házasság/feleslegesnek tartja/ellene van.
2022. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Az a nő akinek fontos a házasság az kibalhézza magának, tapasztalatból mondom.
2022. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs ekkora kontraszt, csomó féle nő van. Én az ilyen arrogáns, agresszív, magát talpraesettnek és magabiztosnak előadó nőket tuti nem venném el.
2022. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5 De együtt sem lennél vele 4 évig gondolom :)
2022. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
6# Szóba állnék velük, de mondjuk kapcsolatot nem akarnék velük. Nem, 4 évig azt hiszem biztosan nem.
2022. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
2: Ez is tényleg érdekes és könnyű lenne rá azt mondani hogy azért, mert ezek a nem valami előnyös külsejű nők gyorsan még fiatalon keresnek párt, mert biztosra akarnak menni és könnyebben is kötnek kompromisszumot. De szerintem ez nem ennyire egyszerű. Több olyan nőt is ismerek, akik sem alakra sem arcra nem kimondottan szépek, viszont még barátként is jó a közelükben lenni. Ők kivétel nélkül már a 20-as éveik elejétől kapcsolatban vannak és rendszerint nagyon is ragaszkodnak a párjukhoz és a párjuk is hozzájuk.
2022. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
#4 nőként mondom, ez tök igaz. Ha a pasi meg papucsabb típus, akkor simán rábólint.
2022. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Semmi baj nincs velük, nem mindenki vágyik házasságra. Én abszolút jó nőnek tartom magam, jól öltözködöm, jó az alakom (sportolok nagyon régóta), arcom is rendben van, jó munkám van. 7 éve tart a kapcsolatom, nem vagyunk házasok.

Jegyben járunk, mert megkérte a kezemet a vőlegényem, de nem sietjük el a dolgot. Neki fontosabb a házasság, ő szeretné mondani, hogy "a feleségem", én meg szeretem a vőlegényemet, így belementem. 2 éve járunk jegyben, ismerősök rendesen lesajnálnak, hogy hát miért nem vesznek már el, szegény én. :D

Majd kitűzzük a dátumot és bemegyünk a házasságkötőbe valamikor. Na, ennyit jelent nekünk a dolog. 7 éves kapcsolat különösebb problémák nélkül, nagy összetartásban, sok közös hobbival, jó szexszel, nekem nincs hiányérzetem.


Viszont azt én is észrevettem, hogy otromba nő házas, de azért ha megnézzük, a férjük sem sokkal különb, plusz ha valaki kevésbé néz ki jól, nem is válogathat annyit, és azért ezt sokan tudják is magukról, így ha adott a lehetőség, jobban élnek vele.

2022. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!