Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nőre hajtok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőre hajtok. Miért csodálkoznak ezen az ismerőseim? És miért nem fog összejönni? (Mindenki ezt mondja.)

Figyelt kérdés

Volt osztálytárs (régen nem igazán beszéltünk), most viszont vidáman beszélgetünk, egész jól elvagyunk, már szervezek egy állandó közös programot (sajnos kell egy konkrét ürügy, hogy egy társaságban legyünk).

Az ismerőseim jó része vagy elítél miatta, vagy csodálkozik... de miért?

És persze mindig hozzáteszik, hogy nem fog összejönni, mert nem fog válni... szintén miért?

30 évesek vagyunk


2022. febr. 1. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Ha ezt nekem írtad 10-es én sosem "rondítottam" bele más kapcsolatába. Csak azt vallom egy ember nem marad ugyanolyan élete végéig.
2022. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
"nem rondítanának bele más házasságába/kapcsolatába" Ez is valami begyöpösödött hozzáállás, hogy a belerondító a gonosz :) Egy jó kapcsolatba esély sincs belerondítani... szóval ha bele lehet rondítani, ott már eleve baj van (és jelen esetben a férj hozzáállásával lenne).
2022. febr. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!