Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nőre hajtok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőre hajtok. Miért csodálkoznak ezen az ismerőseim? És miért nem fog összejönni? (Mindenki ezt mondja.)

Figyelt kérdés

Volt osztálytárs (régen nem igazán beszéltünk), most viszont vidáman beszélgetünk, egész jól elvagyunk, már szervezek egy állandó közös programot (sajnos kell egy konkrét ürügy, hogy egy társaságban legyünk).

Az ismerőseim jó része vagy elítél miatta, vagy csodálkozik... de miért?

És persze mindig hozzáteszik, hogy nem fog összejönni, mert nem fog válni... szintén miért?

30 évesek vagyunk


2022. febr. 1. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke is van?
2022. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt azért nem árt észben tartani, hogy ha képes miattad felrúgni a házasságát vagy szeretői viszonyba lépni veled, később ugyanúgy megteheti ezt a ti kapcsolatotokban is, tehát te is jól át leszel vágva a palánkon. Biztos kell ez?
2022. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Miért?

Az öcsém 4 évesen tett fel ennyi kérdést, aminek se füle se farka,csak miért?

Nála azért megbocsátható.

Azért,mert a hasonló szituk

99%-ban ráb4szás.

30 körül ezt már szokták kapiskálni az emberek.

Szerintem csak furcsa nekik,hogy ez benned fel sem merül.

Egyébként igen van az az 1%.

De te nem oda tartozol.Süt a leírásodból a ki sz4rik nagyobbat hozzáállás.

2022. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek (akkor eleve nem próbálkoznék).


"később ugyanúgy megteheti ezt a ti kapcsolatotokban is" Én ebben nem hiszek, már nem az '50-es évek kommunizmusában élünk. Egyrészt lehet válni, másrészt én abban hiszek, hogy egy kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell, és ha ezt valaki kihagyja, akkor persze hogy más kezd el foglalkozni a párjával... nincs ebben semmi rossz.


"Az öcsém 4 évesen tett fel ennyi kérdést, aminek se füle se farka,csak miért?" Egy eleve értelmetlen válaszra mégis milyen kérdést lehetne feltenni?!

2022. febr. 1. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem újabb miérteket kellene feltenni,hanem egy kicsit elgondolkodni azon,hogyha több embernek azonos a véleménye veled ellentétben, akkor mi lehet az oka?
2022. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
"több embernek azonos a véleménye veled ellentétben, akkor mi lehet az oka?" Hát nem az, hogy ők annyira szuperboldogok a magánéletükben... Talán tévednek? (Csak mert többen mondják, még nincs igazuk.)
2022. febr. 1. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ebből le is vontad a következtetést, hogy biztos azért nem annyira boldogok, mert nem házas nővel/férfivel kezdtek.

Amúgy meg semmi gond, csináld, ahogy jónak látod, aztán majd rájössz, hogy mi jelent az ok-okzat egy ilyen történetben.

2022. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Történelmi ismereteid pontosításra szorulnak: Éppen az 1950-es évekig kellett várni ahhoz, hogy ne a keresztény felekezetek nézetei érvényesüljenek a családjogban. Addig csak úgy lehetett válni, hogy valamelyik felet "vétkesnek" nyilvánította a bíróság. Sőt, a 19. sz. végéig, amíg be nem vezetették a polgári házasságot, házasodni és elválni csak az egyházad előírásai szerint lehetett.
2022. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én sem osztom azt amit itt sokan, hogy aki egyszer megcsalt valakit az aztán az élete folyamán mindig ezt fogja tenni. Az ember nem egy kovulet, változik. Tanul a hibáiból. És mi van ha elsőre rosszul választott. Tudok hazasparokat akik szeretokent ismerték meg egymást. Váltak mind a ketten, azóta 15, 20 éve boldogan élnek. Barátnőm egyszer volt szereto, szerelemből. Soha többet, megalazonak érezte. Szerzett egy nagyon rossz tapasztalatot. Én meg régebben hívő voltam, ma ateista változott a vilagnezetem. Tehát nem biztos kérdező hogyha osszejonnel a hölggyel hogy akkor aztán tuti biztos, hogy melletted is pasizna. Olyan dogmatikus nézeteket vallanak itt sokan a gyk-n.
2022. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert veled ellentétben rendelkeznek morális tartással és gerinccel és nem rondítanának bele más házasságába/kapcsolatába.
2022. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!