Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem ennyire nyomorultu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire nyomorultul magam?

Figyelt kérdés
Tavaly elköltöztem a férjemtől, nem ment együtt. Egyszerűen öltük egymást. Most megtudta, hogy megismertem valakit. Egyből vissza akar kapni, egyből hiányzom. De én már nem szeretem. Ma megmondtam neki, hogy nem megyek vissza hozzá. És borzasztóan érzem magam. Tudom, hogy nem menne együtt, mégis szomorú vagyok és csak bőgnék. 9 hónapig eszébe sem jutott, hogy közeledjen. Most meg hirtelen igen.
2022. jan. 6. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ettől nem borzasztóan, hanem baromi jól éreztem magam.

Tényleg nem értem. Én hagytam el, mert már nem szerettem. Az hogy kapart egy ideig, nem azt a reakciót váltotta ki mint amit írsz, hanem valamiféle elégedettséget.

2022. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet csak az elmúlt éveket sajnálom. Mert azért volt pár jó évünk.
2022. jan. 6. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem dőlök be a féltékenységből fellángoló szerelemnek. Férjem 10 évig nem volt igazán szerelmes belém. Bezzeg amikor 10 év után fellépett egy rivális, azonnal úgy viselkedett, mint aki totálisan szerelmes belém. Bepótolta a 10 évet rendesen. Azt hittem, ő nem egy romantikus alkat, azért nem tudja kifejezni amit érez irántam, mindezt 10 éven át. A rivális fellépése után kiderült, hogy az én férjem a legromantikusabb pasi a világon, már ha szerelmes vagy annak hiszi magát. 10 éven át soha nem költött volna rám egy fillért se, a cukrászdai meghívásom blokkját is benyújtotta hó végi elszámoláskor, hogy fizessem a felét, a legolcsóbb muskátlit kaptam, azt is csak szülinapra, én voltam az átlagos, a jó nő meg az elérhetetlen kategória, képes volt társaságban levegőnek nézni, mintha nem is ismerne. No a szerelmes verzió 10 év után: hogy ő mekkora b...om, hogy itt van neki egy ilyen NŐ és elcseszte...Szex közben arról áradozott, hogy mennyire gyönyörű vagyok. Étterembe vitt, meg hatalmas vörös rózsacsokrokat csempészett a munkahelyemre, telebőgött egy százas zsepicsomagot, minden nap küldött egy virágot e-mailben 40 napon keresztül. Egy idő után megmondtam neki, hogy ne zaklasson, megígérte, erre átküldött egy youtube videót zenei aláfestéssel az életünk képeivel. Na itt besokalltam. Még a legszerelmesebb első 1 évben se csinált ilyeneket, amikor pedig mindennél jobban vágytam volna rá. Helyette sose dícsérte meg a külsőm, fanyalgott, hogy minek sminkelek, pedig neki sminkeltem. Minek veszek magassarkút. Elég hamar leszoktam arról, hogy neki akarjak kiöltözni. Azt mondta, azért nem jött össze XY-al, aki a jó nő, mert nála esélye se lett volna.

Végül sikerült leállítanom a 10 évet késett szerelmi ömlengést.

De mással is jártam úgy, hogy olyan szerelmes lett, amikor meglátott mással, hogy képes volt berohanni a munkahelyemre, hogy megcsókoljon úgy, hogy 2 évig felém se nézett, aztán amikor elolvadtam ettől és érezte, hogy nyert ügye van, megint teljesen érdektelen lett felém.


Ennyit arról, mennyit ér egy pasi szerelme, ha csak akkor érzi, amikor rivális is van.

2022. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, bőgd ki magad, aztán éld tovább az életedet. A régi kapcsolatodnak annyi. Ha elfogadsz egy tanácsot, nem érdemes az érzésekre olyan szinten adni, hogy megváltozasd az észérvekkel hozott döntéseket. Majd elmúlik.
2022. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!