Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyomorultul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomorultul érzem magam szakítás után 2 héttel is, minden nő szenved ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nincsen kedvem semmihez, unatkozom és hiány érzetek törnek rám egy olyan ember miatt akivel csak interneten keresztül beszéltem láttam halottam mégsem találkoztunk 1 éven keresztül, és még most is rajta emésztem magam már 2 hete.Ha meghallok egy rá emlékeztető zenét, akkor könnybe lábad a szemem pedig semmi testiséget semmi érintést nem kaptam tőle és mégis úgy hiányzik. Minket a távolság választott el mivel egyikünknek sem volt pénze annyi hogy messzire utazzunk hosszú távra.Egyszerűen megfutamodott és fáj hogy nem tehetek semmit belefáradtam a várakozásba én meg nem tudtam menni pénz okok miatt + 1 kisgyermekkel.Nem tudom élvezni az életet semmihez nincsen kedvem de ő előtte is ezt éreztem hogy nem vagyok körbe véve emberekkel barátokkal és hetekig itthon ülök a gyerekemmel, nem megyünk sehova. És nekem ez az internetes ember értelmet hozott az életembe és most nincs többé. A meleg meg csak rátetőz az én kedvtelenségemre.Mit csinálhatnék amivel megtudom ezt a szenvedést oldani?

2012. júl. 9. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán foglalkozhatnál a gyerekkel a sírás helyet... Mondjuk nem kell pénz ahhoz, hogy kimozdulj a lakásból egy sétára, vagy ha már nagyobb a gyerek akkor egy parkba erdőbe labdázni vele, esetleg állatkertbe elmenni, színházba. Vidámparkba. Ezek nem akkora összegek, hogy ne lehetne kigazdálkodni...
2012. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj otthon vidd el a gyereket strandra menjetek el valamerre kicsit ne ülj otthon állandóan és keseregj vagy ha már otthon akarsz ülni akkor ne ezen a férfin agyalj hanem foglald el magad csinálj valamit addig se gondolsz rá. Akár fesd ki az egész házat ha ugy tetszik :D Neked se meg a gyereknek sem tesz jót ha csak állandóan depressziózol, fel a fejjel igy a legjobb mindenkinek majd lesz más akivel tudsz is találkozni. És azért ha akad legalább egy jó barát a közelben akkor beszélgess vele minnél többet:)
2012. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is lesz attól életkedved, hogy hozzá nőttél a géphez! Mi nem szenvedünk a melegtől, szenvedéshez csak neked lehet jogod! Bazz
2012. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szép tőlem, de én is ugyan ezt csináltam egy lánnyal, ha ez segít nekem is nehéz volt megmondanom, hogy nem érzem, hogy ebből lehet bármi is. Azért mondom, mert tudni kell, hogy ez nekünk, fiúknak sem könnyű, és a távolság azért elég nagy gond tud lenni. Egyébként, lehet hogy kicsit túlreagálod, a barátnőm 2 héttel ezután már kezdett túlenni a dolgon.
2012. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért egy valóságos szakítás sokkal de sokkal rosszabb...
2012. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vidd ki azt a szerencsétlen gyereket a játszótérre!!! Ha nem mozdulsz/mozdultok ki persze, hogy nem találsz párt a közeledben... Én se találtam amíg ki nem léptem az utcára, beszélgettem, ismerkedtem és lett.

23/N

2012. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a f@sznak kellett neked az a gyerek te szerencsétlen
2012. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Internetes kapcsolat? Jajmár... ha érdekelted volna 1 év alatt már találkozóra került volna sor. Annyi idő alatt össze lehet szedni utazáshoz pénzt még ha másik országról van is szó.

Járj el, ismerkedj és hozz össze egy igazi kapcsolatot. Mindent megold.

2012. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!