Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ha a férjetek (40+-os) heti 1X hétköznap a zenekarával próbálna délután kb 4 órát, hozzávágnátok a fejéhez, hogy gyerekes? Hogy azt képzeli még mindig 18 éves?

Figyelt kérdés
Ma ezt kaptam a fejemhez meg, hogy nem foglalkozom eleget a családdal.

2021. dec. 24. 23:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Lol az én férjemnek heti egyszer fix apanapja van (szintén kb 4 órát van ott ilyenkor), ezen kívül heti egy papanap akkor vacsorázni kell menni a papájához bár oda ált én is elkísérem...:D most erre mit lehet mondani...szerintem belefér...mondjuk azon már én is agyaltam, hogy ha pici gyerekünk lenne vagy kisbaba akkor lehet hogy a heti egy apanapot már nem nézném jó szemmel, de addig nem érdekel annyira.
2021. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!