Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ha a férjetek (40+-os) heti 1X hétköznap a zenekarával próbálna délután kb 4 órát, hozzávágnátok a fejéhez, hogy gyerekes? Hogy azt képzeli még mindig 18 éves?

Figyelt kérdés
Ma ezt kaptam a fejemhez meg, hogy nem foglalkozom eleget a családdal.

2021. dec. 24. 23:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ősanya?

Mert ha igen, akkor az ö szemszögéből ez halálos bűn. Nem létezik más csak a gyerek, minden mással való foglalkozás a gyerek elhanyagolása.

2021. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja h látja h jól érzed magad, pont.
2021. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennap foglalkozol a családdal (nem parancsra vagy elvárás miatt), akkor örülni fognak, hogy örülsz annak a heti 4 órának.
2021. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
jézusom, hagyd már élni, heti 4 óráról van szó!!!
2021. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem tartom gyerekes dolognak, hogy valaki zenél.

Azt viszont neked kell tudni, mennyi időt töltesz a családoddal. Ahogy azt is, milyen előzményei voltak ennek a kiborulásnak.

Semmiképp se azt nézzétek, hogy kinek van igaza. Mert mind a kettőtöknek igaza van. A feleségednek szüksége van rád, neked meg szükséged van a kikapcsolódásra. Azt találjátok ki, hogyan lenne jó mindkettőtöknek.

2021. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

"hozzávágnátok a fejéhez, hogy gyerekes? Hogy azt képzeli még mindig 18 éves"

Kár, hogy nem tudod megérteni, és osztoni az örömében.

Addig jó, amíg 18-nak érzi magát legalább heti 4 órában.

Téged ez miért zavar?

Miért akarsz a fejéhez vágni bármit is és hátráltatni, lehúzni?

2021. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a feleségnek.
2021. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy jön le, hogy ez egy üzenet feléd, hogy keveset foglalkozol a családdal, minden rá hárul, és tehernek veszi, hogy mindent ő csinál, házimunka, gyereknevelés, gyermekek száma többszöröződik és szóródik szét az energiája, teher számára.

Tehát a hangsúly szerintem a nem a fő kérdésen van, hanem lent !!!

És visszacsatol +neheztel, hogy te jobban érzed magad felszabadultan, míg ő pedig nem tud felhőtlenül eltölteni ennyi időt sem…levan terhelve és nem tud kikapcsolódni talán még ennyi időre sem…és érezhetné ő is 18 nak magát, de nem tud…


Érdemes komolyan ránézni, rákérdezni, hogy pontosan mi is zavarhatja őt…

2021. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is szóltam.Párom tini kora óta zenélt, 2 éve hagyta abba a konkrét zenekarban és a fellépéseket, nem miattan.Azonban összejönnbek kedvtelésből zenélni, vagy zenét ír(nak), vesznek fel.Mindenkinek kell hobbi.Nekem sem mondja meg mikor mit csináljak, hova menjek.A zene kapcsán az anyagiak amit megbeszél velem, ha vesz valamit, meg a felvett, félkész anyagokat, sávokat meghallgatom, átbeszéljük. x-edik gitárnak így már nem biztos, hogy örülök, de 2 éve pl. nálunk van egy ritka darb, amiből csak 15 van gyártva, azt támogattam. Anyagi vitátok nincs, mert ugye zenész dolgok nem olcsók?


Nem értem a feleséged, de nyílván több infó kellene.Azonban ahogy írtad azt vágja hozzád, hogy nem vagy már 18, az nekem már csak hiszti, irigy a hobbidra, nem tud kontrollálni sbt. Zenész mindig zenész marad.

2021. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, anyagi szempontból nem mérvadó. Mindig törekedtem a megbízhatóság/ár-érték arányra és nem lepik el a hangszerek a házat sem :)
2021. dec. 25. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!