Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Köteles vagyok ez eltűrni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok ez eltűrni?

Figyelt kérdés

Nem tudunk itthon megegyezni egy kérdésben, kérném segítségeteket véleményekkel.

Férjem 35 éves fia eléggé szereti az alkoholt. Nyilván nem iszik mindig hiszen dolgozik, de amikor igen akkor rettenetesen viselkedik.

Például a múlt héten beugrott vásárolni ittasan egy boltba, ahova én is járok. Nem lakunk túl messze egymástól. Itt utólag elmondták hogy borzasztó volt a viselkedése, alig tudták kiküldeni.

Kérdésem az lenne, én aki nem iszom alkoholt, köteles vagyok-e tűrni

hogy elrontsa a karácsonyomat, és nálunk italozzon férjemmel.

Sajnos ő is hajlamos elengedni magát ilyen téren ha partnere akad az italozásban. Ha ketten vagyunk ez nem jellemző rá.

Kérhetem-e férjemet hogy menjen hozzá ünnepelni, ha már alkohol nélkül náluk nem ünnep az ünnep.


2021. dec. 6. 19:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Férjem azt mondja ilyen nincs hogy nem ihatnak karácsonykor, az ital hozzátartozik az ünnephez. Hogy ő ilyenkor mennyit iszik? Pár féldecit és 2-3 üveg bort. Csak egy példa.

De a fia az aki szörnyen viselkedik, megállás nélkül pofázik ha értitek.

Férjem szerint sértés ha nem a fia jön hozzánk, az a normális ha gyerek megy a szülőhöz. Valóban stresszelek emiatt nem kicsit.

2021. dec. 6. 20:11
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ez a mennyiség minden, csak nem normális... még alkalmanként sem... normál ember ennek a negyedétől szétesik.

Mindenesetre, miért nem mész el te otthonról? Nincs gyereked, barátnőd, jó rokonod, akihez mehetnél? Vagy menj el egyedül egy wellness hétvégére, ha van rá anyagi kapacitás, ők meg kitombolják magukat otthon, te meg ellazulsz. Ha nem wellness, csak egy kis apartman valahol, kirándulsz egyedül.

2021. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én ennyit innék 1 alkalommal akkor a mentő vinne el. Pedig nem vagyok antialkoholista
2021. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki, hogy a fia viselkedését elviselhetetlennek tartod, amikor iszik, és ezt nem vagy hajlandó eltűrni. Szóval 1. lehetőség: nincs piálás, 2. lehetőség: ők ketten máshol karácsonyoznak, 3. lehetőség: te máshol karácsonyozol.
2021. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
(ja és a 4. lehetőség: nem jön a fiú)
2021. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már megint te? Kb a harmadik kérdésed, még mindig nem kaptál elég választ rá???
2021. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!